לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי

רשימות מן האונה הימנית

שרה איוניר

שרה איוניר

הבלוג ייכתב מן המקום במוח שאיננו צפוי ומעובד אלא ער ונרגש ושוהה במקום של פליאה. מה שמגרה אצלי את המקום הזה, אלו התרחשויות חברתיות, תרבותיות או טיפוליות שדוחפות אותי להרגיש, להיות מעורבת ולהשפיע לא רק ברמה האישית אלא לתרגם את האישי לאיזו אמירה חברתית.

שרה איוניר


מי אני?

המסלול הדומיננטי של חיי המקצועיים, היה הטיפול המערכתי משפחתי עם השפעות של גישות אסטרטגיות ואריקסוניאניות. ברוח זו הקמתי עם שתי שותפותי, לפני 25 שנה את מכון שינוי, שמשמש עד היום מרכז קליני ומקום הכשרה חשוב לפסיכותרפיה מערכתית, ממוקדת שינוי. במשך השנים התמחיתי במיוחד בכל מה שנוגע ל"מדעי הזוגיות". ביליתי עם מאות זוגות ברגעים הכי סוערים, כואבים שמחים ונשגבים. העניין העמוק שלי בנושא הוליד הרבה כתיבה, פרסומים והוראה בתכניות לפסיכותרפיה במכון שינוי, במכון מגיד באוניברסיטה העברית, בתכנית לפסיכותרפיה ממוקדת בבר-אילן ובמקומות רבים נוספים, עיסוקים בהם אני ממשיכה. היום, אני מרחפת מבחינת האוריינטציה הטיפולית במרחב הפתוח, משוחררת מהיצמדות לגישה תיאורטית או לקליקה כזו או אחרת. נהנית להגיב פחות מן התיאוריה ויותר מן החכמה שעוצבה במשך שנים דרך חשיפה לגישות דינאמיות, התיחסותיות ואקזיסטנציאליות, מסעות ומפגשים עם מסורות רוחניות מן המערב והמזרח. אני ניזונה מן החכמה היהודית, עבודת יוגה ומדיטציה, אמנות ובעיקר מלגעת באופן חושני בחיים ולשמוח.

46 מנויים בבלוג

הירשם כמנוי בבלוג

מיין לפי: תאריך | צפיות | תגובות | א"ב

מסע אדם ממחילות הכרמל לביינאלה בוונציה

חור פעור ברצפה כלאחר פיצוץ וולקני ומאחוריו מסך וידיאו ענק המציג מערכת סאונד מוגדלת שמשמיעה קולות וצלילים בלתי מזוהים, שאבו אותי בחטיפה פנימה...
3/10/2013 | 4,722 צפיות | 1 תגובות