פסיכולוגיה עברית

×Natalie Salbieva
Natalie Salbieva ©
זכור אותי

מכונים ומרכזי טיפול

טיפול פסיכולוגי למבוגרים מעל גיל 18 במחיר מוזל

הקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן מציעה טיפול פסיכולוגי למבוגרים מעל גיל 18 במחיר מוזל.

טיפול פרטני לאנשים המתמודדים עם קשיים בתחומים הבאים:
משברי חיים שונים; קשיים ושאלות הקשורים לזהות, להערכה עצמית ולהתפתחות אישית; קשיים בינאישיים, קשיים חברתיים או קשיים משפחתיים; אירועים טראומטיים; נכויות ומחלות; התמודדות עם מחלות נפש; פוביות ספציפיות, חרדה חברתית, התנהגויות כפייתיות (OCD); דאגנות יתר המקשה על התפקוד; התקפי חרדה

אבחונים פסיכולוגיים: אבחונים נוירו-פסיכולוגיים ופסיכו-דיאגנוסטיים למבוגרים וילדים, בעלות מוזלת

מכון תל אביב לפסיכואנליזה בת זמננו מציע טיפול מוזל בפסיכואנליזה למבוגרים ולילדים

טיפול פסיכואנליטי מתקיים בין 3 ל-4 פעמים בשבוע לאורך זמן, ומהווה מסגרת מחזיקה המאפשרת תהליך של שינוי עמוק.
המטפלים הם אנשי מקצוע מנוסים - פסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאלים קליניים, ומטפלים באמנות, העובדים בקליניקות פרטיות ובמוסדות ציבוריים ונמצאים בתהליך התמחות בפסיכואנליזה. במסגרת התמחות זו מתאפשרות אנליזות במחיר מוזל.

לקבלת הסברים נוספים ולבדיקת זמינות מטפלים ניתן לפנות ליו"ר ועדת ההכשרה רותי לביא: 052-2241407
או במזכירות המכון: 03-5278332, taicp.office@gmail.com

המרכז לטיפול רגשי במים

שיטת WT לטיפול רגשי במים, הינה שיטת פסיכותרפיה חדשנית, שפותחה ע"י אוסי שטיין ויעל אונגר ארנוב, מייסדות "המרכז לטיפול רגשי במים". השיטה מבוססת על הרעיון, הרואה במים כלי ומרחב אופטימלי לטיפול בקשיים רגשיים. שיטת WT לטיפול רגשי במים מתמחה במתן מענה למצבים: טראומה, דיכאון, חרדה, מצבי חולי, שכול ואובדן, אי פוריות, ליווי סוף חיים, תהליכי צמיחה והתפתחות. הטיפול הרגשי במים מתאים לילדים (החל מגיל 5), נוער ומבוגרים.
במרכז לטיפול מוצעים מגוון טיפולים על ידי צוות מטפלים מיומן . המים מאפשרים לאדם את היכולת לזרום ולא להתקע להתגמש, להתחבר ולשחרר

תחנה פסיכואנליטית לנוער

התחנה נועדה לתת מענה בטיפול, ייעוץ והדרכה לתופעה של נשירה של בני נוער, תלמידים בגילים 14-18, במישור הפיזי, החברתי או האינטלקטואלי.
התחנה פתוחה לפניות פרטיות של הורים ובני נוער, או לפניות יזומות על ידי בתי הספר במקרים של משבר בעל מאפיינים של נשירה וניתוק.
צוות התחנה פועל במגמה של היענות מידית ככול הניתן לשם אבחון, ייעוץ וטיפול פרלימינארי. האבחון והטיפול הפרלימינארי כוללים במקרה הצורך מפגשים עם הורים, מורים, ועוד.

קו פתוח לנוער 058-5797888