מכון טמיר 2023

Living With Yourself  - נטפליקס - חיבור לאלטר אגו

Living With Yourself  היא סידרה חדשה ומסקרנת של נטפליקס, שמציעה לנו מפגש ייחודי עם היבטים שונים של ה״עצמי״ שלנו. מותח, משעשע ומעורר מחשבה. מומלץ ע״י מכון טמיר.
תאריך פרסום: 6/12/2019

Living With Yourself - נטפליקס

הסדרה החדשה של נטפליקס, Living With Yourself, נראית כמו התחלה של מותחן אקזיסטנציאליסטי בדרך ל״מראה שחורה״ עונה 19. 

אבל המהות הקומית שלה מייצרת מרקם מרענן, קומי וזורם. 

מיילס, גיבור הסדרה פוגש באופן לא צפוי את האלטר אגו שלו, דמות מורכבת ורב פנים,  שמשלבת בין האני האידיאלי לבין חלק מרושע וקמאי של הנפש. כאדם שהולך ושוקע בתוך דיכאון עומק, מיילס מקבל המלצה מחבר לעבודה לפנות למרכז מיוחד שמשבט בני אדם באמצעות שכפול תבנית ה-DNA. 

כתוצאה מתאונה בלתי צפויה (לא אעשה ספוילרים), נוצר מיילס נוסף, דמות אופטימית ומלאת חיות שנכנסת לחייו של מיילס בסערה בלתי נמנעת. מיילס החדש מייצג בדיוק את האישיות הנערצת שלו, מגיל צעיר מאוד, כזו שראה כאידיאלית ומעוררת כמיהה. מכאן מתחיל פינג פונג פסיכולוגי מרתק, אינטר-סובייקטיבי, בין אספקטים מגוונים של האלטר אגו המשובט, היבטים שנוכחים גם ב״אני האחר״ החבוי והמבויש של מיילס ״שהיה יכול להיות״. 

התשוקה הלא-מודעת של מיילס להידמות לאלטר אגו האידיאלי, מיילס החדש, מדכאת ומפריעה למיילס, אולם מצד שני היא נוסכת בו תחרותיות וקינאה גם שמדרבנת אותו להתאמץ ולהוכיח - בזוגיות, בקריירה ובהשתקפות מול הראי.

מומלץ בחום. הנה הטריילר:

 

תגובות

הוספת תגובה

צרו קשר

מוזמנים ליצור קשר עם מכון טמיר: https://www.tipulpsychology.co.il


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.