לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
קיינן מריאסין

קיינן מריאסין

קיינן מריאסין

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-132543

אודות קיינן מריאסין בקצרה:

אני פסיכולוג לאחר התמחות קלינית, בוגר אוניברסיטת בר אילן M.A - בהצטיינות ובעבר למדתי גם לשני תארים בפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב.  בעל נסיון בטיפול במגוון קשיים נפשיים, מצבי משבר ומצבי חיים - במתבגרים, מבוגרים...

פניה אל קיינן מריאסין

אודות קיינן מריאסין

אני פסיכולוג לאחר התמחות קלינית, בוגר אוניברסיטת בר אילן M.A - בהצטיינות ובעבר למדתי גם לשני תארים בפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב. 

בעל נסיון בטיפול במגוון קשיים נפשיים, מצבי משבר ומצבי חיים - במתבגרים, מבוגרים ובגיל השלישי. בתהליך הכשרתי המקצועית טיפלתי במגוון אוכלוסיות וקשיים, בבית החולים לבריאות הנפש 'מרחבים' באר יעקב, במרפאה לבריאות הנפש של קופ"ח 'כללית' ובבי"ח 'שלוותה'. נמצא בהכשרה מתקדמת בפסיכותרפיה במכון תל אביב לפסיכואנליזה בת זמננו.

אני מאמין שטיפול פסיכולוגי טוב יכול לעזור לנו להתמודד עם מה שהחיים מזמנים עם תחושה יותר יציבה בתוכנו, להיות פחות מטולטלים מהמפגשים השונים, עם עצמנו, עם אחרים, עם העולם. אני מטפל בגישה דינמית עם אפשרות לשילוב כלים קוגניטיביים והתנהגותיים.

קיימת אפשרות לטיפול אונליין.

מקבל בקליניקה במרכז תל אביב ובקליניקה בכיכר המדינה

 ניתן לפנות אליי בטלפון 0545931976 וכן בדואר אלקטרוני: keynan.mar@gmail.com 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של קיינן מריאסין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי קיינן מריאסין ובאחריותו/ה.