לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי

אודות רשימת המטפלים והצטרפות

אודות

בחברי הקהילה תמצאו את כל א-נשי מקצועות בריאות הנפש החברים בפסיכולוגיה עברית, ומחזיקים ברישיון ממשלתי בתחומם או חברים באיגוד מקצועי בתחומים שאינם מוסדרים בחוק (להרחבה קראו כאן). לכל חבר דף/אתר אישי בו מוצגים ההרשאה המקצועית, מידע מקצועי, רזומה ופרטים ליצירת קשר.

ניתן לחפש ברשימה על פי טקסט חופשי או על פי קריטריונים מוגדרים כגון: אזור בארץ, שפה, סוג הבעיה, קבוצת גיל ועוד.

א-נשי המקצוע מופיעים ברשימה באופן חופשי ולא שילמו כל תמורה למערכת האתר כדי להופיע בה. למעט תשלום עבור קידום המשפיע על סדר ההופעה בלבד. חזרה לרשימת חברי הקהילה

 

איך מצטרפים לרשימת חברי הקהילה ?

ההצטרפות חופשית (ללא תשלום):

רישום חברים בפסיכולוגיה עברית

תתבקשו לצורך אימות לשלוח צילום רישיון או תעודה מתאימה לדוא"ל hebpsy.support@gmail.comלחצו כאן לפרטים אודות קבלת הרשאה מקצועית. ניתן לפנות לסיוע לדוא"ל hebpsy.support@gmail.com

​​​​​​​

 

אפשרות קידום אישי

אם את/ה עוסק/ת בטיפול, אבחון, ייעוץ או הדרכה ומעוניינ/ת בקבלת פניות מהקהל, קיימת אפשרות לקדם את האתר המקצועי שלך באופן שיגדיל את הנגישות והחשיפה שלו לקהל. הקידום בעלות של 45ש"ח בלבד לחודש בתשלום שנתי, או 65ש"ח בתשלום לחודש/ים בודדים. המחיר כולל מע"מ.

הקידום כולל הופעה בראש רשימת חבר הקהילה, עם אפשרות כניסה לאתר המקצועי שלך, קידום בתחומי תוכן במאמרים ופוסטים באתר, הופעה בדף הבית של האתר וקידום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות.

הקידום יחול בכל קטגוריה או סיווג שבחרתם (טיפול מוזל, טיפול פסיכו-דינאמי, טיפול בדיכאון הפרעות מצב רוח וכו'), את הסיווגים ומאפייני החיפוש ניתן לעדכן עצמאית בכל עת, ראו בהמשך.

 

עדכון ועריכת פרטים

עדכון ועריכת פרטים נעשים באופן עצמאי ופשוט. לאחר כניסה עם סיסמה אישית יופיעו בפניכם כל אפשרויות העריכה. זקוקים לסיוע? תוכלו לפנות במייל hebpsy.support@gmail.com.

לעדכון פרטים ברשימת חברי הקהילה

 

אודות רשימת המטפלים והצטרפות