לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

פסיכותרפיסט

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 24769

אודות יונתן מרטון מרום בקצרה:

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלי (MSW) ובוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית באוניברסיטת תל אביב. לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים שונים, כגון תחושת...

פניה אל יונתן מרטון מרום

אודות יונתן מרטון מרום

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלי (MSW) ובוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית באוניברסיטת תל אביב. לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים שונים, כגון תחושת תקיעות וחוסר משמעות בחיים, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון וחרדה ועוד. צברתי ניסיון רב בעבודה עם קהילת הלהט"ב במגוון רחב של התמודדויות וקשיים, כגון יציאה מהארון, תהליך התאמה מגדרית, קושי במציאת זוגיות וקשיים בתוך זוגיות (מונוגמית או א-מונוגמית על מגוון האפשרויות) מחלות מין ו HIV ועוד.

אני עובד בגישה דינמית, בתהליך המסייע לאדם להכיר את עולמו הפנימי על העדפותיו, רגשותיו, מחשבותיו, התנהגותו ויחסיו עם אחרים. מטרת הטיפול היא להביא להיכרות עם המקורות הלא מודעים של הקושי והסבל, אשר תאפשר יצירת שינוי באופן ההתמודדות עם קשיים אלו, הקלה בתחושת הסבל ותוביל לתחושת משמעות אמיתית בחיים. הטיפול מותאם לצרכים הרגשיים ולקצב האישי של כל אחד.ת, מתוך עמדה של כבוד, הקשבה ואמפתיה.    

הקליניקה שלי ממוקמת בגבעתיים, באזור שקט עם חניה (כחול לבן) וסמוך לרחוב ראשי לבאים.ות בתחבורה ציבורית. 

ליצירת קשר: 

052-8023853

yonatanmarton@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יונתן מרטון מרום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יונתן מרטון מרום ובאחריותו/ה.