לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

פסיכותרפיסט

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 24769

אודות יונתן מרטון מרום בקצרה:

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלי (MSW), בוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית ומתמחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים...

פניה אל יונתן מרטון מרום

אודות יונתן מרטון מרום

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלי (MSW), בוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית ומתמחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים שונים, כגון תחושת תקיעות וחוסר משמעות בחיים, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון, חרדה ועוד.

צברתי ניסיון רב בעבודה עם קהילת הלהטב"ק במגוון רחב של התמודדויות וקשיים, כגון יציאה מהארון, התאמה מגדרית וזהות טרנסית, קושי במציאת זוגיות, סטטוס HIV חיובי, ועוד.

אני מאמין בהתאמת הגישה הטיפולית לצרכים ולקצב האישי של כל אחד.ת, מתוך עמדה הרואה בטיפול עבודת משותפת, בגובה העיניים, באופן מכבד ואמפתי. הטיפול יכול להיות ממוקד בקושי ספציפי וקצר מועד או מקיף ומעמיק, ומסייע לאדם להכיר את עולמו הפנימי, את מקורות הקושי, באופן שיאפשר יצירת שינוי ותחושת משמעות אמיתית בחיים.

הקליניקה שלי ממוקמת בגבעתיים, באזור שקט עם חניה (כחול לבן), סמוך לרחוב ראשי לבאים.ות בתחבורה ציבורית. 

אשמח להרחיב טלפונית או בווטסאפ:

052-8023853

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יונתן מרטון מרום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יונתן מרטון מרום ובאחריותו/ה.