לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

יונתן מרטון מרום

פסיכותרפיסט

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 24769

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW), בוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית ומתמחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל יונתן מרטון מרום

אודות יונתן מרטון מרום

שמי יונתן, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW), בוגר בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו דינמית ומתמחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). לאורך השנים אני מלווה בוגרים צעירים (18-40) בעבודה טיפולית משמעותית סביב קשיים רגשיים שונים, כגון תחושת תקיעות וחוסר משמעות בחיים, שינוי הרגלים ודפוסי חשיבה, שיפור ביחסים בינאישיים, התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון, חרדה, התקפי פאניקה, ועוד.

בעל ניסיון רב בעבודה מעמיקה עם קהילת הלהטב"ק במגוון רחב של התמודדויות וקשיים, כגון יציאה מהארון, התאמה מגדרית וזהות טרנסית, קשיים בזוגיות, חרדה סביב מחלות מין, ועוד.

אני מאמין בהתאמת הגישה הטיפולית לצרכים ולקצב האישי של כל אחד.ת, מתוך עמדה הרואה בטיפול עבודה משותפת, בגובה העיניים, באופן מכבד ואמפתי. הטיפול יכול להיות ממוקד בקושי ספציפי וקצר מועד או מקיף וארוך טווח, המסייע לאדם להכיר את עולמו הפנימי ומקורות הקושי, באופן שיאפשר יצירת שינוי ותחושת משמעות אמיתית בחיים.

הקליניקה שלי ממוקמת בגבעתיים, באזור שקט עם חניה (כחול לבן), סמוך לרחוב ראשי לבאים.ות בתחבורה ציבורית. 

יש אפשרות לטיפול און-ליין בשעות הבוקר במחיר מוזל.

אשמח להרחיב טלפונית או בווטסאפ:

052-8023853

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יונתן מרטון מרום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יונתן מרטון מרום ובאחריותו/ה.