לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ענת ניר

ענת ניר

ענת ניר

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-1387

אני מטפלת ומלווה בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים. מטרת המפגש להפחית את הקשיים עמם מתמודדים בצמתי חיים שונים, לעורר ולהניע תהליכי שינוי עמוקים ולחשוף את כוח הריפוי הטמון בכל אחד מאתנו. בעבורי, זהו מרחב בטוח המבוסס... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ענת ניר

אודות ענת ניר

אני מטפלת ומלווה בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים. מטרת המפגש להפחית את הקשיים עמם מתמודדים בצמתי חיים שונים, לעורר ולהניע תהליכי שינוי עמוקים ולחשוף את כוח הריפוי הטמון בכל אחד מאתנו.

בעבורי, זהו מרחב בטוח המבוסס על הקשבה, אמפתיה ואמון, שבמרכזו הקשר הנוצר בינינו. אני מזמינה אותך לנתב את המבט אל המרחב הנפשי, רגע להשהות את המציאות החיצונית ולהעמיק מבט למציאות הפנימית, להאיר חלקים נסתרים מתוך סקרנות, נוכחות וחיוניות, לחקור דפוסים מחשבתיים ורגשיים המעכבים אותנו ואת צמיחתנו הנפשית, הרגשית והרוחנית.

אני מתרגלת יוגה כדרך חיים של חיבור. התרגול תומך בעבודת הטיפול שלי, ובדומה מטרתו שחרור המאפשר שהות ונשימה תוך כדי יצירת מצע לחקר ולהתבוננות עצמית וחופש תנועה נפשית. 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת ניר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת ניר ובאחריותו/ה.