לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ענת ניר

ענת ניר

ענת ניר

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-1387

מטפלת באמצעות אמנויות, ומתמחה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית. אני מטפלת ומלווה אנשים בהתמודדות עם קשיים רגשיים בצמתי חיים שונים. מטרות המפגש הן לעורר ולהניע תהליכי שינוי עמוקים ולחשוף את כוח הריפוי הטמון בכל אחד... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ענת ניר

אודות ענת ניר

מטפלת באמצעות אמנויות, ומתמחה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

אני מטפלת ומלווה אנשים בהתמודדות עם קשיים רגשיים בצמתי חיים שונים. מטרות המפגש הן לעורר ולהניע תהליכי שינוי עמוקים ולחשוף את כוח הריפוי הטמון בכל אחד מאתנו.

המרחב הטיפולי אותו אני מציעה מבוסס על הקשבה, אמפתיה ואמון, ובמרכזו הקשר הנוצר בינינו. אני מזמינה אותך לנתב את המבט אל המרחב הנפשי, רגע להשהות את המציאות החיצונית ולהעמיק פנימה, להאיר חלקים נסתרים וחבויים מתוך סקרנות, נוכחות וחיוניות, לחקור דפוסים מחשבתיים ורגשיים המעכבים אותנו ואת צמיחתנו הנפשית והרוחנית. אני מתמחה בביבליותרפיה היכולה להיות נוכחת במפגש באמצעות כתיבה, קריאה ואף בהסתכלות נרטיבית על הסיפור עמו אנו מגיעים.

בחיי האישיים אני מתרגלת יוגה כדרך חיים של חיבור. התרגול תומך בעבודתי כמטפלת, ובדומה מטרתו שחרור וחופש דרך שהות ונשימה המניחות מצע לחקר ולהתבוננות עצמית. 

מקבלת אונליין ובקליניקה בקריית טבעון. 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענת ניר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענת ניר ובאחריותו/ה.