לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ד"ר  מיכל מן

ד"ר מיכל מן

ד"ר מיכל מן

ד״ר למדעי החיים (Ph.D) , במהלך הכשרה לפסיכותרפיה

עובדת הוראה מאומתת
מס רישיון לעיסוק בהוראה: 149132

טיפול נפשי למתבגרים וצעירים (גילאי 12-25). תקופת ההתבגרות והבגרות הצעירה מלווה בקשיים הייחודיים לגיל זה. המתבגר צריך להתמודד עם המעבר מילדות לבגרות, להגדיר זהות משלו אך גם לתפקד כחלק ממסגרת - משפחה, בית ספר ואחר... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ד"ר מיכל מן

אודות ד"ר מיכל מן

טיפול נפשי למתבגרים וצעירים (גילאי 12-25).

תקופת ההתבגרות והבגרות הצעירה מלווה בקשיים הייחודיים לגיל זה. המתבגר צריך להתמודד עם המעבר מילדות לבגרות, להגדיר זהות משלו אך גם לתפקד כחלק ממסגרת - משפחה, בית ספר ואחר כך צבא, ומסגרת ראשונה של עבודה. הלחצים אשר המתבגר מתמודד איתם לא פשוטים. מחד יש לו את רצונותיו הוא ומאידך יש את דרישות ההורים, התמודדות עם האחים במשפחה, חברת הילדים בבית ספר, לחץ להשגיות ולהצלחה בלימודים ועוד. בד בבד המתגבר חווה שינויים התפתחותיים ופיזיולוגיים אשר מעמידים אתגרים ושאלות משל עצמם. עולמו של המתבגר מורכב וזוהי תקופה רגישה. 

ההתמחות שלי היא בעבודה עם מתבגרים, גילאי חטיבה ותיכון ועד גיל 25 (גיל ההתבגרות המאוחרת או הבגרות הצעירה). 

טיפול בבעיות במשפחה, בחברה, ובבית הספר. וכן  טיפול בהפרעות חרדה כללית, חרדה חברתית, חרדת מבחנים, מצבי רוח, דכדוך, ויסות רגשי, התנהגות כפייתית- OCD, הגדרה עצמית  ומשברים אישיים.  

מטפלת בשיטה פסיכו-דינמית, ACT, CBT   

חברה באיגוד הישראלי הרב-תחומי לפסיכותרפיה.

מטפלת בקליניקה פרטית ונעימה בהרצליה-פיתוח.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר מיכל מן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר מיכל מן ובאחריותו/ה.