לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ניצן מאירי

ניצן מאירי

ניצן מאירי

פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-126634

אודות ניצן מאירי בקצרה:

~ טיפול מתוך מפגש מכיל ומעצים, הבנה מעמיקה של הנפש והתערבויות שמקדמות שינוי ~ שלום, אני ניצן מאירי - פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית. אני מטפלת באנשים הסובלים מהפרעות חרדה ומצב רוח, ממחשבות...

פניה אל ניצן מאירי

אודות ניצן מאירי

~ טיפול מתוך מפגש מכיל ומעצים, הבנה מעמיקה של הנפש והתערבויות שמקדמות שינוי ~

שלום, אני ניצן מאירי - פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית.

אני מטפלת באנשים הסובלים מהפרעות חרדה ומצב רוח, ממחשבות טורדניות או ערך עצמי פגיע, השואפים להיחלץ מדפוסי התנהגות מקבעים והרסניים. כמו כן כפסיכולוגית שיקומית אני עוסקת בהסתגלות לאובדן, חולי או פגיעה גופנית ובצמיחה ממשבר. בפרט הנני מנוסה בטיפול שיקומי לאחר פגיעה מוחית.

גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית, הווה אומר – משלבת בין גישות דינמיות, המספקות הבנה של הכוחות והקונפליקטים הפועלים בנפש, ובין גישות קוגניטיביות-התנהגותיות (CBT) וחווייתיות, המתוות כיוונים מעשיים לשינוי. התהליך הטיפולי נע לרוב בין חקירת החוויה הפנימית והעמקת המגע עמה לבין ניסוח צעדים שישפיעו על המציאות החיצונית, והוא מכוון להפוך את הקושי להזדמנות לצמיחה והתפתחות. זאת תוך פיתוח גמישות פסיכולוגית והרחבה של יכולת הבחירה. דגש מושם על התאמת הטיפול לאדם, העדפותיו ומטרותיו.

מה חשוב לי כמטפלת?

חשוב לי לייצר עבורך מקום בטוח ומכיל, שיאפשר לך בהדרגה לרכך את המגננות, "להביא את עצמך" כפי שאת/ה, להביע את עצמך.

חשוב לי להבין לעומק  - את הקושי שלך, אותך כאדם, את הצרכים שלך, כדי שהמענה הטיפולי יהיה נכון ויעיל לטובת המטרות שהגדרנו.

חשוב לי להיות עבורך מטפלת קשובה, סקרנית, חושבת ומעורבת; להיות גמישה ויצירתית מול מחסומים בדרך.

חשוב לי להציע לך טיפול הנשען על ידע עדכני ועל יישום של התערבויות טיפוליות יעילות, שיביאו לתוצאות.

כל אלו, מתוך מחויבות עמוקה להצלחת הטיפול.

הכשרה וניסיון מקצועי:

סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית. עניין אותי ללמוד על נפש האדם גם ברמת ה"חומרה" – המח האנושי, ולכן המשכתי ללימודי תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללה האקדמית תל אביב–יפו. את ההתמחות שלי בפסיכולוגיה שיקומית עשיתי במכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי. שם עסקתי בטיפול נפשי שיקומי שמטרתו מיצוי הפוטנציאל הטמון באדם שנפגע, מבחינה אישית, חברתית ותעסוקתית/לימודית. בנוסף עסקתי בטיפול קבוצתי, בעבודה מערכתית עם בני משפחה וגורמים בקהילה, באבחון נוירופסיכולוגי ובהדרכת סטודנטים לפסיכולוגיה. לאחר קבלת המומחיות הצטרפתי לצוות המטפלים של מכון "חיבורים", מכון בעל אוריינטציה קוגניטיבית-התנהגותית המציע טיפולים ממוקדים להפרעות חרדה, דכאון ו-OCD. אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם באופן עצמאי בגישות טיפוליות מתקדמות, כגון ACT ו-EDT.

כיום אני מטפלת בקליניקה פרטית ברמת גן (רח' מעלה השחר 15, שכונת יד לבנים), או אונליין.

אם את/ה חושב/ת שאני יכולה להיות אשת מקצוע מתאימה לעזור לך, מוזמן/ת לפנות להתייעצות ראשונית בטל' 054-5693696

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ניצן מאירי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ניצן מאירי ובאחריותו/ה.