לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ניצן מאירי

ניצן מאירי

ניצן מאירי

פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-126634

אודות ניצן מאירי בקצרה:

~ טיפול מתוך מפגש מכיל ומעצים, הבנת עומק של הנפש והתערבויות שמקדמות שינוי ~ שלום, אני ניצן מאירי - פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית. אני מטפלת במבוגרים ונוער המתמודדים עם הפרעות חרדה ומצב רוח, מחשבות...

פניה אל ניצן מאירי

ניצן מאירי השיבה ל 86% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ניצן מאירי

~ טיפול מתוך מפגש מכיל ומעצים, הבנת עומק של הנפש והתערבויות שמקדמות שינוי ~

שלום, אני ניצן מאירי - פסיכולוגית, מומחית בפסיכולוגיה שיקומית.

אני מטפלת במבוגרים ונוער המתמודדים עם הפרעות חרדה ומצב רוח, מחשבות טורדניות, דימוי עצמי שלילי, ושואפים להיחלץ מדפוסי התנהגות מקבעים והרסניים. כמו כן, כפסיכולוגית שיקומית, אני עוסקת בהסתגלות לאובדן, חולי או פגיעה גופנית ובצמיחה ממשבר, כשבפרט הנני מנוסה בטיפול שיקומי לאחר פגיעה מוחית.

גישתי הטיפולית היא אינטגרטיבית, כלומר, משלבת בין גישות דינמיות, המספקות הבנה של הכוחות והקונפליקטים הפועלים בנפש, ובין גישות קוגניטיביות-התנהגותיות (CBT) וחווייתיות, המתוות כיוונים מעשיים לשינוי. התהליך הטיפולי נע לרוב בין חקירת החוויה הפנימית והעמקת המגע עמה לבין ניסוח צעדים שישפיעו על המציאות החיצונית, והוא מכוון להפוך את הקושי להזדמנות לצמיחה והתפתחות. זאת תוך פיתוח גמישות פסיכולוגית והרחבה של יכולת הבחירה. דגש מושם על התאמת הטיפול לאדם, העדפותיו ומטרותיו.

מה חשוב לי כמטפלת?

חשוב לי לייצר עבורך מקום בטוח ומכיל, שיאפשר לך בהדרגה לרכך את המגננות, "להביא את עצמך" כפי שאת/ה, להביע את עצמך.

חשוב לי להבין לעומק  - את הקושי שלך, אותך כאדם, את הצרכים שלך, כדי שהמענה הטיפולי יהיה נכון ויעיל לטובת המטרות שהגדרנו.

חשוב לי להיות עבורך מטפלת קשובה, סקרנית, חושבת ומעורבת; להיות גמישה ויצירתית מול מחסומים בדרך.

חשוב לי להציע לך טיפול הנשען על ידע עדכני ועל יישום של התערבויות טיפוליות יעילות, שיביאו לתוצאות.

כל אלו, מתוך מחויבות עמוקה להצלחת הטיפול.

הכשרה וניסיון מקצועי:

סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית. עניין אותי ללמוד על נפש האדם גם ברמת ה"חומרה" – המח האנושי, ולכן המשכתי ללימודי תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללה האקדמית תל אביב–יפו. את ההתמחות שלי בפסיכולוגיה שיקומית עשיתי במכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי, משך חמש שנים. שם עסקתי בטיפול נפשי שיקומי שמטרתו מיצוי הפוטנציאל הטמון באדם שנפגע, מבחינה אישית, חברתית ותעסוקתית/לימודית. בנוסף עסקתי בטיפול קבוצתי, בעבודה מערכתית עם בני משפחה וגורמים בקהילה, באבחון נוירופסיכולוגי ובהדרכת סטודנטים לפסיכולוגיה. כפסיכולוגית מומחית עבדתי כשנתיים במכון "חיבורים" ועסקתי בטיפול באוריינטציה קוגניטיבית-התנהגותית. אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם באופן עצמאי בגישות טיפוליות מתקדמות, כגון טיפול דינמי חווייתי (EDT), טיפול קבלה ומחויבות (ACT).

כיום אני מטפלת בקליניקה ברמת גן - בכתובת מעלה השחר 15, או אונליין.

אם את/ה חושב/ת שאני יכולה להיות אשת מקצוע מתאימה לעזור לך, מוזמן/ת להתקשר או להשאיר הודעה לחזרה בטל' 054-5693696.

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ניצן מאירי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ניצן מאירי ובאחריותו/ה.