לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
דן נייגר

דן נייגר

דן נייגר

פסיכותרפיסט, מטפל באומנות - ביבליותרפיה ומדריך מטפלים מוסמך. גבעתיים

חבר ביה"ת מאומת
מספר ת.ז: 00000-6097

שלום, אני פסיכותרפיסט, מטפל באומנות - ביבליותרפיה ומדריך מטפלים (Supervisor) מוסמך. מרצה ומנחה סדנאות. המטרה של פסיכותרפיה, טיפול נפשי, היא להפחית את המצוקה הנפשית ולשפר את איכות החיים שלך. היחס שלי אמפתי ומכיל,... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל דן נייגר

דן נייגר השיב ל 75% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

דן נייגר עוסק בהדרכה מקצועית, הדרכת הורים, הנחיית קבוצות, חוויה גופנית (SE), טיפול באמצעות אמנויות, טיפול במשחק, טיפול דיאדי, טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT), טיפול נפשי, טיפול פסיכו-דינאמי, טיפול פסיכולוגי, טיפול קבוצתי, ייעוץ וקשיבות (Mindfulness).

מטפל בגיל הרך, גיל השלישי, ילדים, מבוגרים, מתבגרים ונוער. בהתמודדות עם אוטיזם וליקויי תקשורת, אירועים רפואיים (טיפול, השתלה, ניתוח...), דיכאון והפרעות מצב רוח, הפרעות אישיות, הפרעות אכילה, הפרעות התנהגות (ילדים), הפרעות התפתחותיות, הפרעות נפש, הפרעות קשב וריכוז, הרטבה/הצטאות (ילדים), הריון ולידה, התמכרויות, התנהגויות כפיתיות, חרדה, טיפולי פוריות, אימוץ ופונדקאות, יחסי הורים-ילדים, לקויות היגוי, שפה ודיבור, לקויות למידה, לקויות שמיעה, מחלות גוף, מיומנויות קריאה/כתיבה, משברי חיים (גירושים, אסון..), פגיעות מוח, פוביות (פחדים), פוסט טראומה, קשיים בהתארגנות, קשיים בזוגיות, קשיים במוטוריקה, קשיים במיומניות חברתיות וקשיים במיניות.

דובר אנגלית ועברית.
טיפול גיי-פרנדלי
טיפול למגזר החרדי
טיפול נפשי מוזל (עד ₪230)
מרצים בפסיכולוגיה, פסיכותרפיה, הורות ועוד
פנוי לקבלת מטופלים חדשים
מקבל בהסדר עם קופות חולים: כללית

אודות דן נייגר

שלום, אני פסיכותרפיסט, מטפל באומנות - ביבליותרפיה ומדריך מטפלים (Supervisor) מוסמך. מרצה ומנחה סדנאות.

המטרה של פסיכותרפיה, טיפול נפשי, היא להפחית את המצוקה הנפשית ולשפר את איכות החיים שלך. היחס שלי אמפתי ומכיל, מתוך רצון לעזור לך להתמודד עם הקשיים ולחזק את הכוחות שיש בך. הקשר האישי שייווצר במפגש בינינו יאפשר לך להביע את עצמך באופן חופשי במקום בטוח. אנחנו נעבד לעומק את התכנים מהעולם הפנימי שיבואו לידי ביטוי, כדי ליצור שינוי משמעותי ולקדם את היעדים החשובים לך. הטיפול מיועד למבוגרים ולילדים, ובכלל זה הדרכת הורים.

ביבליותרפיה היא שיטת טיפול נפשי, בתחום של טיפול באומנות, המבוססת על פסיכותרפיה. ביבליותרפיה מציעה, נוסף על שיחה בעל פה, תהליכים יצירתיים של כתיבה וקריאה בספרות, למטרת ריפוי. הטקסטים בטיפול יכולים להיות מסוגים שונים, כגון: שיר, סיפור, מחזה, יומן, מכתבים, זיכרונות וסיפור חיים. התגובה האישית שמעורר הטקסט מאפשרת למטופל/ת להביע רגשות ומחשבות באופן השלכתי ביחס לטקסט ולעבד אותם בעזרת המטפל. בדרך זו מתאפשר לבטא ולעבד חומרים לא מודעים למטרת ריפוי. ניתן גם להשתמש בטיפול, לפי הצורך האישי, בכלים יצירתיים מתחומי אומנות נוספים, כגון: אומנות חזותית (ציור, פיסול וצילום), דרמה (משחק), מוזיקה, תנועה ומחול.

טיפול נפשי זה מסייע לחזק את כישורי ההתמודדות וההסתגלות של האדם, במישור האישי והחברתי, בשאיפה לאיכות חיים טובה ותפקוד מירבי; לפיתוח הבעה עצמית, מודעות אישית והערכה עצמית; להקניית כלים להתמודדות עם מצבי לחץ, טראומה, מחלה ובעיות הסתגלות; לפיתוח כישורים חברתיים ויכולות תקשורת בין אישיות. סוגי הקשיים שבהם מסייע הטיפול הם כגון: דיכאון, חרדה, פחדים, בדידות, חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים, הפרעות אכילה, התמכרות, טורדנות כפייתית, פוסט טראומה, משברי חיים (למשל, גירושים, אובדן, פיטורים), בעיות זהות, הפרעת קשב וריכוז, אוטיזם.

הקליניקה שלי נמצאת בגבעתיים. אפשר גם לקיים טיפול אונליין בשיחת וידאו, או טיפול בית אצל המטופל/ת, לפי הצורך. אני מזמין אותך לפגישת היכרות.

טל': 052-8085669                               

דוא"ל:  dan.neiger11@gmail.com

מאמר מקצועי שפרסמתי על ביבליותרפיה:  

אני מרגיש – מוחי כותב: כתיבה אקספרסיבית ככלי לריפוי הנפש.  פסיכולוגיה עברית.

המלצות מקצועיות שקיבלתי: https://drive.google.com/drive/folders/1VRz1vH9rNc6xo8bGzUDszJrSPXR8BYIH?usp=sharing

* פרויד מקשיב לאסוציאציות החופשיות של הפסיכואנליטיקאית ג’ון ריוויר, ואומר לה: תכתבי את זה. מחשבות צריכות להיכתב, צריכות לצאת החוצה. עלייך ליצור מהן משהו, לתת לדברים קיום נפרד ממך.” מתוך: “זיגמונד פרויד, מכתבים” (עמ’ 331). תרגם, האיר וערך: ערן רולניק. הוצאת מודן.                              

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דן נייגר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דן נייגר ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת דן נייגר

אני מרגיש - מוחי כותב: כתיבה אקספרסיבית ככלי לריפוי הנפש
דן נייגר
האם כתיבה אקספרסיבית – כתיבה אישית על רגשות ועל מחשבות – תורמת מבחינה נפשית? כיצד המוח מגיב לכתיבה אקספרסיבית? מהי התרומה של ביבליותרפיה...
מאמרים | 6/12/2020 | 21,747