לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ענבר פורטמן

ענבר פורטמן

ענבר פורטמן

עובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 36389

אודות ענבר פורטמן בקצרה:

שלום, שמי ענבר פורטמן, עובדת סוציאלית קלינית. מתמחה בתחום התמכרויות, הפרעות נפש, אלימות במשפחה ומוגבלויות שכליות והתפתחותיות. מקבלת מטופלים באופן מקוון דרך תוכנת ה״זום״. מציעה טיפול נפשי במחיר מוזל לכל...

פניה אל ענבר פורטמן

אודות ענבר פורטמן

שלום, שמי ענבר פורטמן, עובדת סוציאלית קלינית. מתמחה בתחום התמכרויות, הפרעות נפש, אלימות במשפחה ומוגבלויות שכליות והתפתחותיות.

מקבלת מטופלים באופן מקוון דרך תוכנת ה״זום״.

מציעה טיפול נפשי במחיר מוזל לכל אדם המעוניין לעבור תהליך נפשי דינאמי משמעותי בכדי לקבל ליווי ועזרה בהתמודדות עם קשיים, משברים, סוגיות ודילמות אותם חווה בחייו.
אני מאמינה בשיח בגובה העיניים הכולל הכלה הקשבה וייעוץ מקצועי.

בעיני, המטפל הוא המקצועי והמטופל הוא המומחה! לכן, עבודה משותפת ומלאה ברצון, מחוייבות ונחישות תאפשר את הדרך לסלילת תשובות לשאלות פנימיות הנותרות ללא מענה. 

אני עובדת במגוון גישות דינאמיות והתנהגויותיות בהתאם לצורכי המטופל במטרה לקדם את ההתפתחות האישית ולעבוד על דילמות וקשיים פנימיים.


בטיפול, נתמקד בנושאים אישיים המטרידים אתכם, וננסה  להגיע לשורשם בצורה יעילה מהירה וברורה ככל האפשר.

נסיון מקצועי:

טיפולים פרטניים ושיקומיים למתמודדים עם תחלואה כפולה- קשיים נפשיים כגון מחלות נפשיות והפרעות אישיות לצד התמכרויות לסמים או אלכוהול.

טיפולים פרטניים וקבוצתיים עם גברים שפעלו באלימות כלפי בנות זוגתם

ליווי והנחיית מטופלים הסובלים ממוגבלות שכלית התפתחותית ותסמונת דאון.

השכלה:
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, האוניברסיטה העברית, ירושלים. במסגרת התואר ביצעתי מחקר תזה הבודק את השלכותיהן של חוויות הילדות על הזוגיות בבגרות.

תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בפסיכולוגיה, אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע.

הסבה לתואר ראשון בעבודה סוציאלית, המכללה האקדמית אשקלון.

מס' רישיון: 36389

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענבר פורטמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענבר פורטמן ובאחריותו/ה.