לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
טלי גנט מרדכי

טלי גנט מרדכי

טלי גנט מרדכי

ביבליותרפיסטית

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-4048

ביבליותרפיסטית. מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים בקליניקה פרטית הממוקמת בתל אביב, ובמרכז טיפולי לילדים ונוער בראשון לציון. אני מטפלת במצבים של דיכאון והפרעות מצב רוח, חרדה, התמודדות עם משברי חיים (גירושים, אבל... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל טלי גנט מרדכי

אודות טלי גנט מרדכי

ביבליותרפיסטית. מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים בקליניקה פרטית הממוקמת בתל אביב, ובמרכז טיפולי לילדים ונוער בראשון לציון.

אני מטפלת במצבים של דיכאון והפרעות מצב רוח, חרדה, התמודדות עם משברי חיים (גירושים, אבל ואובדן, מחלה וכו'), קשיים בזוגיות, הריון ולידה, יחסי הורים-ילדים, קשיים ביחסים בינאישיים, קשיים במיומנויות חברתיות, קשיים בויסות הרגשי, דימוי עצמי נמוך, חוויה של חוסר מימוש ותקיעות.

מאמינה ביצירת מרחב טיפולי אמפתי, אותנטי ונגיש לעיבוד העולם הפנימי, בדגש על רגש וחוויה, ורואה חשיבות בהתמודדות עם קשיים, אתגרים ומורכבויות, לצד מתן דגש על הכוחות, היצירתיות, הספונטניות, פוטנציאל ההתפתחות והמשאבים הפנימיים שקיימים בכל אדם.

בעלת תואר שני בטיפול באמצעות אמנויות (מסלול ביבליותרפיה) ממכללת סמינר הקיבוצים, ותואר ראשון במסלול דו-חוגי פסיכולוגיה וספרות מאוניברסיטת תל אביב. 

ניסיון מקצועי:
טיפולים פרטניים- קליניקה פרטית.
מרכז טיפולי ״שינויים״ לילדים ובני נוער- טיפולים פרטניים והדרכות הורים.
מרפאת ילדים ונוער במרכז לבריאות הנפש "שלוותה"- טיפולים פרטניים והדרכות הורים, טיפולים קבוצתיים במוקד קשיים במיומנויות חברתיות.

במסגרת הלימודים האקדמיים, לקחתי חלק בהתנסויות מעשיות במרפאה השיקומית הפסיכיאטרית למבוגרים בבית החולים איכילוב (אשפוז יום), במרפאה להפרעות קשב וריכוז בבית החולים שניידר (על פי שיטת "ההתנגדות הלא- אלימה") ובחטיבת הביניים ״אליאנס״ בתל אביב, וכן שימשתי כעוזרת מחקר במעבדה לחקר וטיפול בפוסט-טראומה בבית החולים איכילוב.

באתר שלי תוכלו לקרוא על שיטת הטיפול ועל התפיסה הטיפולית שגיבשתי, וכן להירשם כמנויים ולהצטרף לרשימת התפוצה של האתר, על מנת לקבל לתיבת המייל פוסטים העוסקים בנקודת ההשקה שבין ביבליותרפיה והאופן בו אני מאמינה שהיא משתלבת בחיינו- מפיחה תקווה, מאירת עיניים ומרחיבת לב.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של טלי גנט מרדכי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי טלי גנט מרדכי ובאחריותו/ה.