לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ד"ר רעות זרחוביץ

ד"ר רעות זרחוביץ

ד"ר רעות זרחוביץ

פסיכולוגית קלינית מומחית ומטפלת קבוצתית מוסמכת

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-131239
בוגרת תכנית הנחיית קבוצות מאומתת
מספר ת.ז: 2016

אודות ד"ר רעות זרחוביץ בקצרה:

פסיכולוגית קלינית, מטפלת במבוגרים בקליניקה פרטית בצפון הישן בת"א (שדרות סמאטס). עובדת לרוב בגישה פסיכודינמית תוך שילוב גישות וכלים טיפוליים נוספים באופן שמותאם אישית לכל מטופל ומטופלת. אני מאמינה שטיפול...

פניה אל ד"ר רעות זרחוביץ

אודות ד"ר רעות זרחוביץ

פסיכולוגית קלינית, מטפלת במבוגרים בקליניקה פרטית בצפון הישן בת"א (שדרות סמאטס).
עובדת לרוב בגישה פסיכודינמית תוך שילוב גישות וכלים טיפוליים נוספים באופן שמותאם אישית לכל מטופל ומטופלת. אני מאמינה שטיפול מיטיב ואפקטיבי הוא כזה שמזמן היכרות טובה יותר של המטופל.ת עם עצמו.ה והמאפשר התבוננות, העמקה ועיבוד של תכנים רגשיים-נפשיים. טיפול כזה מתאפשר על-ידי יצירת קשר טיפולי בטוח ופתוח, ובה בעת מרחב שמאתגר לעיתים הנחות ותפיסות קודמות ואשר שואף לייצר שינוי היכן שהוא נדרש ולקבל את מה שלא ניתן לשנות.

בעברי למדתי פסיכולוגיה קלינית וכן פסיכולוגיה חברתית ולאחר מכן גם כתבתי עבודת דוקטורט המשלבת בין שני התחומים. השילוב בין נקודת המבט הקלינית והחברתית משקף במידה רבה את תפיסת עולמי הטיפולית. אני מאמינה ששילוב זה מייצר זווית התבוננות מורכבת על אתגרי חיים שונים והבנה של האופן שבו האישיות הייחודית של המטופל.ת מעוצבת ומושפעת מהסביבה שבה פועל.ת - על ההקשרים החברתיים, הזהויות והתפיסות המאפיינים אותה.

בשנים האחרונות צברתי ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי במצבי אבל ואובדן, משברי חיים, התמודדות עם טראומה צבאית, דכאון ובדידות, קשיים בינאישיים, תחושת תקיעות בחיים וסוגיות של זהות.

ניתן ליצור קשר בנייד 052-3894040 או במייל reutzara@gmail.com

* בתקופת משבר הקורונה ניתן להתחיל טיפול גם בזום

השכלה:

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר רעות זרחוביץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר רעות זרחוביץ ובאחריותו/ה.