לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ורד גולדשטיין

ורד גולדשטיין

ורד גולדשטיין

עובד/ת סוציאלי/ת קלינית M.S.W

עובד/ת סוציאלי/ת מאומת/ת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 36710

אני מאמינה שבכל אדם יש יכולות צמיחה וריפוי הייחודיים לו. בתוך מרחב בטוח ולא שיפוטי, ניתן להתחבר לכוחות אלה. לגדול, ולגלות את עצמנו מחדש. שמי ורד ואני עובדת סוציאלית קלינית עם התמחות ונסיון בטיפול בפוסט טראומה,... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ורד גולדשטיין

אודות ורד גולדשטיין

אני מאמינה שבכל אדם יש יכולות צמיחה וריפוי הייחודיים לו. בתוך מרחב בטוח ולא שיפוטי, ניתן להתחבר לכוחות אלה. לגדול, ולגלות את עצמנו מחדש.

שמי ורד ואני עובדת סוציאלית קלינית עם התמחות ונסיון בטיפול בפוסט טראומה, כיום אני לומדת פסיכותרפיה פסיכואנליטית באומנויות. בשירות הציבורי אני עובדת בתחום אלימות במשפחה עם נשים נפגעות אלימות, משתתפת בפרויקט קומי אורי לנשים שעברו תקיפה מינית, וכן מתמחה במרפאת בריאות הנפש. בקליניקה אני מציעה טיפול לנשים הזקוקות לליווי, העצמה ותמיכה המצויות במצבי משבר. כנשים אנחנו מתמודדות עם אתגרים יחודיים במעגלי החיים. אנחנו חשופות לפגיעות מסוגים שונים, בזוגיות או מחוצה לה.  אם את מרגישה שאת מתמודדת עם דברים שקשה לשאת לבד. את מוזמנת לפנות אלי לייעוץ וחשיבה משותפת. 

ליציאת קשר- veredparnes@gmail.com, 0506846459

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ורד גולדשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ורד גולדשטיין ובאחריותו/ה.