לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי

ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי

ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי

עובדת סוציאלית M.S.W

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 43024

עו"ס קלינית, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית, בעלת ניסיון רב בעבודה עם נשים בתחומים שונים: בריאות הנפש, אלימות במשפחה, טראומה ובעיות בזוגיות. מטפלת בעיקר בנשים אשר מתמודדות עם אנדומטריזיוס בראשון לציון ואונליין. אנדומטריוזיס... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי

ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי עוסקת בטיפול נפשי.

מטפלת במבוגרים. בהתמודדות עם מחלות גוף.

דוברת אנגלית, עברית ורוסית.
טיפול גיי-פרנדלי
טיפול למגזר החרדי
פנויה לקבלת מטופלים חדשים

אודות ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי

עו"ס קלינית, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית, בעלת ניסיון רב בעבודה עם נשים בתחומים שונים: בריאות הנפש, אלימות במשפחה, טראומה ובעיות בזוגיות. מטפלת בעיקר בנשים אשר מתמודדות עם אנדומטריזיוס בראשון לציון ואונליין.

אנדומטריוזיס זוהי מחלה אשר משפיעה על כל היבטי החיים: תעסוקה, גוף, זוגיות וכו'. נשים עם אנדומטריזיוס מתמודדות עם כאבים באגן, קשיי פוריות, בעיות במיניות, עייפות כרונית, דימומים כבדים ועוד. בפן הנפשי רבות מתארות שסובלות מדיכאון, חרדות, סטרס, בדידות, חוסר הבנה וקבלה מהסביבה ואף אשמה. לצערי, כמו הרבה מצבים גופניים ומחלות נשיות, אנדומטריוזיס היא מחלה שקופה. כלומר, הרבה פעמים מתמודדות עם מחלה זו נתקלות בפקפוק וזלזול בתסמינים וחוויותיהן מהסביבה ובייחוד מהמערכת הרפואית. דבר אשר מערער את תפיסתן את עצמן ומגביר את הסבל מכל המצב.

 אני מאמינה שגוף ונפש קשורים אחד בשני, בתור מתמודדת בעצמי עם אנדומטריוזיס, אני יודעת שטיפול נפשי-רגשי, בו מדברות על הדברים, מעבדות את החוויות ונותנות להן תוקף, חושבות ביחד על המצב ומקבלות זוויות ראייה חדשות ומרעננות- עוזר בהפגה של תחושת הבדידות, מקל על חרדה, נותן תקווה ובונה חוסן. זה בתורו יכול לסייע גם בפן הפיזי של המחלה מאחר והמצב הנפשי שלנו משפיע על הגוף ולהיפך, זה מעגל שממשיך להסתובב עד שלא עוצרים אותו. לכן, אני חושבת ששיח משותף ותומך יכול לעזור. הטיפול אותו אני מציעה זהו טיפול בדיבור, פגישה פרונטלית או אונליין של 50 דקות פעם בשבוע. פגישה בה יש שיח אמפתי, פתוח ורגיש על ההתמודדות עם אנדומטריוזיס ואירועי חיים אחרים, כי הכל קשור אחד לשני. אני עובדת בגישה רגישת תרבות, ששמה את האישה במרכז ומתייחסת גם להיבטים הסביבתיים והחברתיים המתקיימים בחייה.

אם את מתמודדת עם אנדומטריזיוס וזקוקה להכוונה, תמיכה, הקשבה, אמפתיה וחשיבה משותפת- צרי קשר ואשמח לסייע.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ויקטוריה קלונטרוב סמוטריצקי ובאחריותו/ה.