דקלה רונן
דקלה רונן

דקלה רונן
טיפול CBT בשילוב גישה דינאמית

דקלה רונן

טיפול CBT בשילוב גישה דינאמית

 

מי אני

הי. נעים מאוד שמי דקלה. אני פסיכותפיסטית במבוגרים, מתבגרים וילדים בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בשילוב גישה דינאמית. אני עוסקת בטיפול מזה 15 שנה. 

אני בעלת ניסיון בטיפול קצר טווח הממוקד בשינוי ממוקד ויעיל וכן בעלת ניסיון בטיפול ארוך טווח. הגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) נתמכה מחקרית כיעילה עבור הפרעות רבות, כגון: חרדה, דיכאון, מצבי רוח משתנים, התפרצויות זעם או התפרצויות כעס, OCD, ADHD ועוד, ועל כן היא מומלצת במיוחד להקלה והחלמה מהקושי.  

בתוך התהליך הטיפולי את/ה תקבלי/ו הזדמנות להכיר את העושר הפנימי שלך, לתת משמעות לחוויות שלך, לתת לעצמך לחוות את שלל הרגשות והחוויות בצורה מלאה, ולווסת את הרגש אצלך. כלומר: לפתח יכולת  להפחית או להעצים רגש מסוים, ולהתמודד עם הכאב שבו. 

אני מאמינה שהקושי, עם כל הכאב שבו, הוא קריאה שלך לעזור לעצמך, להבין את משמעותו בחייך, להרגיש ולקבל את עצמך, למצוא ולממש את הכוחות הפנימיים והחוזקות החבויים בתוככך.

מהלך הטיפול מלווה לעיתים בכלים מתחום המשחק, קלפים טיפוליים, ציור, כתיבה, דמיון מודרך, אשר מטרתם לזהות באופן מדוייק את הבעייה המוצהרת, התהליכים הקודמים לה, המחשבות והתחושות המתלוות לה, והתוצאות שנוכחותה וקיומה מביאות עמן.

אני בעלת ניסיון בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים על ספקטרום האוטיזם, אשר דורשת התמחות והבנה נוספת, כולל בעבודה עם הוריהם.  

"אם יוצאים - מגיעים למקומות נפלאים..

אתה יכול ויודע, מוכן ומזומן, ואתה הוא זה שיחליט לאן".... (ד''ר סוס).

 

הכשרה מקצועית

  • - לימודי פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) מכון "פסגות" ר"ג ׁ(המוכרת על ידי איט"ה - האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי-.C.B.T)
  • - M.S.W במסלול הקליני וכן במסלול מחקרי להגשת תיזה, האוניברסיטה העברית, ירושלים - בהצטיינות
  • - B.S.W האוניברסיטה העברית, ירושלים - בהצטיינות
  • השתלמויות מקצועיות וכנסים מקצועיים רבים ומגוונים

 

תחומי עניין

כאן תוכלי לפרט על תחומי העניין שלך

 

יצירת קשר

תוכלו ליצור עימי קשר 

בטלפון: 050-6317100  בדוא"ל: dikla.rnn@gmail.com

כתובת: הנביאים 20 מודיעין  /  רחובות

 

צרו קשר

מוזמנים ליצור עימי קשר.


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.