לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
 

מחוץ לקליניקה

דנה לובינסקי

דנה לובינסקי

בלוג זה יוקדש לנקודות הממשק שבין המתרחש בתוך הקליניקה, לבין המתרחש מחוצה לה. ייעשה בו ניסיון לערער על תפיסת הנפש והנפשי כנתון א-היסטורי ואוניברסלי, תוך חתירה לחשיפת ההשפעות ההיסטוריות, סוציולוגיות, מגדריות וטכנולוגיות אשר מעצבות את רגשותינו, קשרינו והאופנים בהם אנו תופסים את עצמנו ואת יחסינו עם העולם הסובב אותנו. יידונו בו טקסטים ספרותיים ועיוניים כאחד, אשר ממחישים את האופן בו הנפש מתהווה תמיד בתוך קונטקסט בינאישי והיסטורי. תהיה בו התמקדות בסוגיות הנוגעות בחוויה של היות אם ואישה בעולם.

דנה לובינסקי


מי אני?

פסיכולוגית קלינית, עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב. ספר השירה שכתבתי "בלי ברית, בלי מילה" ראה אור בהוצאת עם עובד בשנת 2014. בשנת 2011 יזמתי והובלתי את מחאת הפסיכולוגים מתוך תפיסה כי טיפול נפשי הוא זכות בסיסית לכל אדם, ומתוך ניסיון לשבור את תדמית הפסיכולוג המהנהן והשותק. מתרגלת שנים ארוכות מדיטציה ובודהיזם, ומאמינה באינטגרציה בין גישות עתיקות לחדשות בריפוי של הנפש. אוהבת עצים, ילדים ופסנתרים ומנסה לשלב בין החיבה למרחבים לבין חיי המעשה.

19 מנויים בבלוג

הירשם כמנוי בבלוג

מיין לפי: תאריך | צפיות | תגובות | א"ב

ראיון עם המשוררת הדס גלעד על אימהות טרייה, פמיניזם, כתיבה נשית ומדיטציה בעקבות ספרה "ימי מעשה"

אחרי ספר שירה אחד שכתבה, וספר שירה נוסף שתרגמה, הדס גלעד משוררת, עורכת, מנחת סדנאות כתיבה ומתרגלת מדיטציה מזה 20 שנה, כתבה ממואר פואטי בשם "ימי...
28/12/2019 | 5,348 צפיות | 1 תגובות