פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אמיתי שבולת

אמיתי שבולת

אמיתי שבולת

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 21392

אודות אמיתי שבולת בקצרה:

אמיתי שבולת, עו"ס קליני (M.S.W), פסיכותרפיסט, מטפל במבוגרים, ילדים ומדריך הורים. אני עובד סוציאלי קליני בעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן, ובוגר לימודי תעודה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת...

פניה אל אמיתי שבולת

אודות אמיתי שבולת

אמיתי שבולת, עו"ס קליני (M.S.W), פסיכותרפיסט, מטפל במבוגרים, ילדים ומדריך הורים.

אני עובד סוציאלי קליני בעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן, ובוגר לימודי תעודה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה.

מטפל בילדים עם ספקטרום רחב של קשיים ומורכבויות: הפרעות התנהגות, דיכאון וחרדה, טיפול בקשיים של ויסות רגשי, בטחון עצמי, קשיים חברתיים, וכן קשיים בקשר הורה-ילד.

במסגרת הטיפול בילדים אני מציע טיפול פרטני, וטיפול דיאדי תוך שימוש בכלים שונים של משחק ויצירה. הטיפול מותאם לצרכיו הייחודיים של הילד ומשפחתו על פי סיבת הפנייה ומאפייניה. כל הטיפולים מלווים בהדרכת הורים.

כמו כן אני מטפל במבוגרים המתמודדים עם דיכאון והפרעות מצב רוח, חרדות, הפרעות פסיכוסומטיות, טראומה ופוסט טראומה, קשיים חברתיים משברי חיים ועוד, תוך שילוב גישות טיפוליות שונות.

מטפל בקליניקה פרטית בקריית טבעון.

ליצירת קשר:

נייד: 052-3798935

דוא"ל: amitaishib@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אמיתי שבולת, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אמיתי שבולת ובאחריותו/ה.