מכון טמיר 2022

מאמרים של מכון טמיר

החממה הקלינית - קליניקות להשכרה בתל אביב

אם אתם פסיכולוגים או מטפלים ומחפשים קליניקה להשכרה בתל אביב, אל תסתפקו בארבע הקירות הסטנדרטיים: בחממה הקלינית של מכון טמיר בתל אביב, תוכלו לשכור קליניקה נהדרת ולצידה סביבה מקצועית קולגיאלית, קבוצות עמיתים, ספרות קלינית עדכנית וידע בהרצאות וסדנאות חינם.
תאריך פרסום: 7/1/2019

 

החממה הקלינית מציעה לאנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש להצטרף למעגל רב-תחומי של מומחי פסיכותרפיה, שאמונים על פרקטיקות קליניות מבוססות ראיות ברוח התקופה.
 

קליניקה בתל אביב זה החממה הקלינית

ההצטרפות לחממה הקלינית בתל אביב היא הרבה יותר מקליניקה להשכרה בתל אביב:

מכון טמיר הוא מרפאה פסיכולוגית מבוססת היטב, שמוכרת על ידי מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להכשרת פסיכולוגים בהתמחות קלינית.

החממה מציעה לך גישה לכל השירותים המקצועיים שזמינים לצוות המכון, כאלה שיאפשרו לך לשמור ולשפר את המיומנויות המקצועיות ולייעל באופן טבעי את עבודתך כמטפל פרטי, לילדים בני נוער ומבוגרים.

קליניקה להשכרה בתל אביב

החממה מציעה הרחבת אופקים מתמדת, היכרות עם קולגות וביסוס המוניטין המקצועי בסביבה תומכת, מקצועית, אחראית ואכפתית.

החממה הקלינית מעודדת הזדמנויות להפניות צולבות, השתתפות בקבוצה להדרכת עמיתים, בה ניתן לדון ולהתייעץ על מקרים שימוש בחומרים המקצועיים, בכתבי העת ובספרים ומפגשי העשרה מקצועיים, עם מרצים מובחרים, שבאמצעותם תוכלו להישאר מעודכנים ומיומנים בשורה הראשונה של השיטות הקליניות, הטכניקות, המחקרים והכלים הטיפוליים בישראל ובעולם.

החממה מציעה למטפלים ולמטפלות גם שירותי יומן מתקדמים (במערכת ״טיפולוג״), שירותי מזכירות נגישים, חניה בשפע בנקודה מדויקת להשכרת קליניקה בתל אביב, ממש על גבול גבעתיים.

צרו עמנו קשר לתיאום ביקור וצפו בתמונות של החדרים והאנשים בדף האינסטגרם של החממה הקלינית:

https://www.instagram.c...aviv/tagged/


 

תגובות

הוספת תגובה

צרו קשר

מוזמנים ליצור קשר עם מכון טמיר: https://www.tipulpsychology.co.il


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.