לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יוסף קליינר

יוסף קליינר

יוסף קליינר

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-5767

אודות יוסף קליינר בקצרה:

אני בן אדם מגוון, בעל השכלה וניסיון של למעלה מ-30 שנה בארץ ובחו"ל. גישתי לבני האדם הפונים אליי היא פתוחה, אני מקפיד להקשיב לדברים הנאמרים לי בחדר הטיפולים בקשב צף, ללא הנחות יסוד או שיפוט כלשהו. הקשב הזה מאפשר...

פניה אל יוסף קליינר

אודות יוסף קליינר

אני בן אדם מגוון, בעל השכלה וניסיון של למעלה מ-30 שנה בארץ ובחו"ל.

גישתי לבני האדם הפונים אליי היא פתוחה, אני מקפיד להקשיב לדברים הנאמרים לי בחדר הטיפולים בקשב צף, ללא הנחות יסוד או שיפוט כלשהו. הקשב הזה מאפשר לי לעזור לאדם היושב מולי להבין את נפשו ואת נפשה ולשחרר את הפלונטרים ואת המצבים הנפשיים התקועים שמקשים על הרגשת הנחת, הרוגע והתפקוד.

הדרך שלי בטיפול הרגשי היא להביא את האדם לרכוש מחדש ולפתח אימון וביטחון בכוחות הנפשיים שלו ושלה וגם לרכוש או לחזק את האימון בעולם הסובב אותה ואותו.

הגישה הפסיכולוגית שלי מבוססת על עקרונות הפסיכולוגיה העמוקה ודינאמית שייסד פרויד וניזונה גם מהיבטים שפותחו במהלך הדורות ע"י אסכולות פסיכולוגיות באנגליה, בצרפת ובארגנטינה.

אני בעל מ.א. בפסיכולוגיה (מגמה קלינית) מאוניברסיטת בואנוס איירס, ארגנטינה (1989) ומאז 1990 אני יועץ פסיכולוגי בפרקטיקה פרטית. בין 2009 ל-2014 עבדתי גם במספר מוסדות ציבוריים: שרות בריאות הנפש ברחובות, בי"ח אברבנאל ובי"ח הרצוג.

כיום אני גם מטפל בשרות הפסיכולוגי חינוכי בבאר יעקב ובמרכז לטיפול וחקר האוטיזם של העמותה לילדים בסיכון.

אני מדבר שוטף עברית, ספרדית, אנגלית וצרפתית וגם יודע די טוב שס"י.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יוסף קליינר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יוסף קליינר ובאחריותו/ה.