פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

יש לי ילד אחר / עירית חגי ויהודה חגי

ספרים | 9/1/2014 | 17,610

'יש לי ילד אחר' עוסק בהורות לילדים לקויי למידה ולקויי קשב וריכוז, מינקות ועד בגרות. הספר מיועד להוריהם של ילדים מיוחדים הנאלצים להתמודד עם קשיי הגידול של הילדים הללו ועם הפחדים בנוגע לעתיד ועם ביקורת של הסביבה. אך רלוונטי לכל הורה כמו גם לאנשי טיפול העוסקים בתחום.

יש לי ילד אחר / עירית חגי ויהודה חגי 
 
עירית חגי ויהודה חגי
יש לי ילד אחר
על הורות לילדים לקויי למידה, קשב וריכוז, מינקות ועד בגרות
 
מודן
 
 
 
 
למה קשה לו לקום בזמן? למה היא תמיד מאחרת? איך הוא מוצא את חפציו בתוך החדר המבולגן שלו? האם ייתכן שילדה מוכשרת כל כך אינה תופסת את מה שנלמד בכיתה? מתי כבר ידע למצוא חברים?
 
אם השאלות הללו או כאלה הדומות להן מוכרות לכם, הספר הזה נכתב בשבילכם. רבים מהילדים האלה, לקויי למידה ועם בעיות קשב וריכוז, כישרוניים ומצטיינים, במיוחד בתחומים מסוימים. אך משהו בהתנהלות היומיומית שלהם ובתגובות הרגשיות שלהם שונה, ולעיתים מקשה מאוד על סביבתם – ומוביל את כולם לאי־הבנה, כעס והאשמות.

יש לי ילד אחר – על הורות לילדים לקויי למידה, קשב וריכוז, מינקות ועד בגרות נכתב תחילה עבור הוריהם של אותם ילדים מיוחדים, הנאלצים להתמודד עם קשיי הגידול של הילדים הללו, עם הפחדים בנוגע לעתיד ועם ביקורת של הסביבה. אבל עד מהרה התברר, כי גם אנשים שאין להם ילד מיוחד ייעזרו בספר על מנת לשנות את נקודת מבטם על הילדים המיוחדים ועל הוריהם.
 
עירית חגי היא פסיכולוגית חינוכית והתפתחותית, מרצה ומדריכת פסיכולוגים שנים רבות ובעלת ניסיון מעשי באבחון וטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים. ספרה הראשון, 'ילד שלי מיוחד', ראה אור בהוצאת מודן וזכה לתגובות נלהבות של הורים ושל אנשי מקצוע שנעזרים בו כדי להבין טוב יותר ילדים מיוחדים.

יהודה חגי הוא פסיכולוג קליני וחינוכי בכיר, בעל ניסיון עשיר בטיפול קליני בילדים נוער ומבוגרים וכן בהדרכת פסיכולוגים, מנהל שירות פסיכולוגי המתמחה בטיפול על פי זרם פסיכולוגיית העצמי. בעל ניסיון רב בתחום החינוך וההוראה.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחבר וההוצאה לאור:
 
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.