לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

יום שני כחול / ניקי פרנץ'

ספרים | 12/3/2012 | 6,067

במרכז עלילת המותחן "יום שני כחול" עומדת דמותה של הפסיכולוגית פרידה קליין. אחד ממטופליה של קליין משתף אותה בפנטזיות תוקפניות אשר מזכירות באופן מחשיד את פרשת חטיפותו של ילד בן חמש שמסעירה באותה עת את המדינה כולה. קליין בוחרת לפעול בשיתוף פעולה עם המשטרה על מנת להציל את הילד החטוף ולהחזירו לחיק משפחתו.

יום שני כחול / ניקי פרנץ'  
 
ניקי פרנץ'
יום שני כחול
  
ידיעות ספרים
 
 
 
 
"יום שני כחול" הוא מותחן פסיכולוגי שעלילתו סובבת סביב פרידה קליין, פסיכולוגית קלינית. קליין מתמסרת לקשיים של מטופליה ושומרת על ארשת מקצועית, אבל לאחר שאחד מהם משתף אותה בפנטזיות אימה שמעורב בהן ילד קטן, היא מאבדת את שלוותה. אנגליה כולה נסערת מפרשת חטיפתו של ילד בן חמש, ופניו המתפרסמים בשערי העיתונים דומים באופן מחשיד לתיאורי המטופל. קליין, שהתעלומה שאליה היא נקלעת מערערת את קיומה הבטוח, פונה למשטרה וחוברת לקצין החקירות במצוד אחר החוטף. באמצעות הכלים הפסיכולוגיים שברשותה היא מנסה להתחקות אחר המבוכים האפלים בנפשו של החשוד, כדי להציל את הילד החטוף ולהחזירו לחיק משפחתו.
 
ניקי פרנץ' הוא שם העט של שון פרנץ' וניקי ג'רארד, זוג בחיים וזוג לכתיבה. הם נחשבים ל"מומחים בתפניות עלילתיות מפתיעות" (אובזרוור), וב"דמויות הנחקקות בזיכרון" (מייל און סאנדיי). יום שני כחול הוא הספר הראשון בסדרת מותחנים חדשה פרי עטם.
 
 
 
 
תרגם מאנגלית: גיא הרלינג
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות ההוצאה לאור:
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.