פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

פסיכולוגיה והיפנוזה / שאול נבון

ספרים | 6/7/2016 | 5,043

המאמרים בספר זה עוסקים במיגוון רחב של נושאים בפסיכולוגיה ובהיפנוזה. ספר זה יעניין את הקהל הרחב המתעניין בטיפול פסיכולוגי ובטיפול בהיפנוזה, כמו גם אנשי מקצוע, סטודנטים ומתמחים בפסיכולוגיה.

פסיכולוגיה והיפנוזה

שאול נבון​​​​​​​

פסיכולוגיה והיפנוזה

הידידות המופלאה שבין הגוף והנפש

מנדלי מוכר ספרים ברשת

 

המאמרים בספר זה עוסקים במיגוון רחב של נושאים בפסיכולוגיה ובהיפנוזה. ספר זה יעניין את הקהל הרחב המתעניין בטיפול פסיכולוגי ובטיפול בהיפנוזה. הספר ישמש מדריך יעיל לסטודנטים במחלקות השונות לפסיכולוגיה: פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה שיקומית, פסיכולוגיה חינוכית, פסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה חברתית-תעסוקתית. כל אלו ימצאו בספר זה תשובות לנושאים שהם לומדים עליהם באוניברסיטה ובמכללה. המאמרים מתאימים מאד גם למתמחים בפסיכולוגיה קלינית, רפואית ושיקומית, העושים את דרכם המורכבת לקראת רכישת התואר הנכסף "מומחה בפסיכולוגיה" במקום ההתמחות שלהם.

 

ד"ר שאול נבון הוא פסיכולוג רפואי ושיקומי מומחה-מדריך, פסיכולוג חברתי-תעסוקתי-ארגוני מומחה, מטפל משפחתי וזוגי מומחה-מדריך, מורשה להיפנוט ולמחקר מדעי בהיפנוזה. שימש כמנהל השירות לפסיכולוגיה שיקומית במרכז הרפואי תל-אביב, בית חולים איכילוב וכמזכיר האגודה הישראלית להיפנוזה. מומחה בכיר בטיפול בהיפנוזה, מומחה בכיר בטיפול פסיכולוגי קצר-מועד וממוקד. מומחה בטיפול פסיכולוגי עם מטופלים, מנהלים ואנשי מקצוע שונים החווים בחייהם מצבי תקיעות והתנגדות. לימד באוניברסיטת תל-אביב בתכנית לתואר שני בפקולטה למדעי החברה ובפקולטה למשפטים, ומלמד משנת 2016 בקריה האקדמית אונו ובאוניברסיטת בר-אילן. עובד בקליניקה פרטית בטיפול בהיפנוזה, בטיפול בהיפנוזה רפואית ובפסיכותרפיה. קיבל בשנת 2016 את הפרס היוקרתי: תרומה לקידום ההיפנוזה בישראל מטעם האגודה הישראלית להיפנוזה.


- פרסומת -

 

לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחבר וההוצאה לאור:

פרק ראשון: היפנוזה - לא מה שחשבתם

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.