פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

המסע אל העולם האמיתי / נעמי עיני

ספרים | 15/6/2016 | 3,665

"אני רוצה לצאת מדפי האגדה שלנו אל העולם האחר..." - ספרה החדש של הפסיכולוגית החינוכית נעמי עיני מגולל את מסע ההרפתקאות הנועז של הנסיכה אמה. אמה עזבה את עולמה ועברה לעולם האמיתי על מנת לתקן קרע שאיים על הממלכה. במסעה פגשה פחדים וסודות, התמודדה עם מכשפה וקללה איומה, אך גם מצאה שמחה גדולה וגילויים מרעישים על העבר. דמויותיו של הספר אמנם דמיוניות, אך הנושאים המעסיקים אותן מוכרים לכולנו: פרידה, אהבה, נאמנות, אבדן, סוד, רוע.

המסע אל העולם האמיתי
 
נעמי עיני
 
המסע אל העולם האמיתי
 
הוצאת גוונים
 
 
 
"אני רוצה לצאת מדפי האגדה שלנו אל העולם האחר... לשם אני רוצה להגיע", אמרה לעצמה, והמשאלה שצפה ועלתה העבירה בגופה צמרמורת וגרמה לעיניה להבריק מהתרגשות.
לאמה היה כל שיכלה לבקש: הורים מסורים, סוס חד קרן, ארמון ונסיך שנצר בליבו את אהבתו לה. אך למרות כל זאת, היא לא הייתה מאושרת - סוד אשר לא ידעה על קיומו העיק על ליבה וגרם לה להיות עצובה וחסרת מנוח. על העולם האמיתי היא שמעה לגמרי במקרה, ומאז, רצתה בכל מאודה להגיע אליו.
קרע שנפער באגדה ואיים להחריבה, הוביל את אמה אל מסע הרפתקאות נועז, מחוץ לעולמה, בו פגשה פחדים וסודות, מכשפה וקללה איומה. אך גם שמחה גדולה הייתה שם וגילויים מרעישים על העבר. כולם יחד, נרקמו לתוך סיפור חמוץ-מתוק של ידידות, אומץ לב, געגועים ואהבה.
הספר עוסק בנסיכה מעולם האגדות שעזבה את עולמה ועברה לעולם האמיתי על מנת לתקן קרע שאיים על הממלכה. דמויותיו של הספר אמנם דמיוניות, אך הנושאים המעסיקים אותן מוכרים לכולנו: פרידה, אהבה, נאמנות, אבדן, סוד, רוע.
הספר מיועד לילדים ובני נוער, וגם למבוגרים שמוכנים להיכנס לעולם הדמיון.
 
"המסע אל העולם האמיתי" הוא ספרה הראשון של נעמי עיני, פסיכולוגית חינוכית העובדת עם ילדים ונוער, הורים וצוותי חינוך, בוגרת בית-ספר מנדל למנהיגות חינוכית, אם לחמישה וחובבת מושבעת של סוסי חד קרן וכוס חלב חם עם טיפה של וניל.
 
 
 
לפניכם חלקים נבחרים מתוך הספר באדיבות המחברת וההוצאה לאור:
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.