לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

'אימוץ' - מסע להורות חדשה / ד"ר גארי דיאמונד ואיוה ארבל

ספרים | 25/10/2009 | 22,189

בשלהי שנת 1997 נקרא ד"ר גרי דיאמונד, למשימה המשנה את מסלול חייו והיא: בדיקת תינוקות וילדים צעירים, בכל רחבי העולם – טרם אימוצם. בשלב זה אין הוא מסוגל לשער אפילו בדמיונו, לאיזה עולם נכנס. במסעותיו, שלעיתים עורכים 24 שעות, הוא נקלע לתרחישים מסמרי שער, המעמידים אותו לא אחת במפגש גורלי עם החוק. הוא פוגש סוכנים ועובדים סוציאליים, רופאים, ואנשים פשוטים, העובדים לעיתים במציאות בלתי אפשרית, כשלכולם מטרה אחת והיא: למצוא עבור תינוקות בני יומם, וילדים שננטשו בבתי המחסה – בית. ספר זה מביא מניסיונו של רופא, ד"ר גרי דיאמונד, הכותב על מסעותיו ברחבי העולם, לשם נשלח מטעם עמותת אימוץ והורים מאמצים כדי לבדוק את הילדים המועמדים לאימוץ. יחד עמו מספרת איוה ארבל, בת מאומצת להוריה, עובדת סוציאלית, מדריכה ומטפלת, המשלבת את ניסיון חייה האישי עם ניסיונה המקצועי.

אימוץ מסע להורות חדשה / דיאמונד וארבל

הוצאת הקיבוץ המאוחד

'אימוץ' - מסע להורות חדשה

ד"ר גארי דיאמונד ואיוה ארבל

     

 

ספר זה מביא מניסיונו של רופא, ד"ר גרי דיאמונד, הכותב על מסעותיו ברחבי העולם, לשם נשלח מטעם עמותת אימוץ והורים מאמצים כדי לבדוק את הילדים המועמדים לאימוץ. יחד עמו מספרת איוה ארבל, בת מאומצת להוריה, עובדת סוציאלית, מדריכה ומטפלת, המשלבת את ניסיון חייה האישי עם ניסיונה המקצועי. שניהם חברו יחד לכתיבת הספר אימוץ - מסע להורות חדשה. בספר נפרשות בפנינו הסוגיות והדילמות המורכבות הכרוכות באימוץ ילדים, אשר בשורשיהן מצויה תמיד השאלה מי אני, ומשמעותה העמוקה נוגעת לחייו של כל אדם.


- פרסומת -

 

בשלהי שנת 1997 נקרא ד"ר גרי דיאמונד,  למשימה המשנה את מסלול חייו והיא: בדיקת תינוקות וילדים צעירים, בכל רחבי העולם – טרם אימוצם. בשלב זה אין הוא מסוגל לשער אפילו בדמיונו, לאיזה עולם נכנס. במסעותיו, שלעיתים עורכים 24 שעות, הוא נקלע לתרחישים מסמרי שער, המעמידים אותו לא אחת במפגש גורלי עם החוק. הוא פוגש סוכנים ועובדים סוציאליים, רופאים, ואנשים פשוטים, העובדים לעיתים במציאות בלתי אפשרית, כשלכולם מטרה אחת והיא: למצוא עבור תינוקות בני יומם, וילדים שננטשו בבתי המחסה – בית.

 

'אימוץ' - מסע להורות חדשה / ד"ר גארי דיאמונד ואיוה א 1לפניכם פרק מתוך הספר, באדיבות המחברים וההוצאה 

 

 

 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

מרואן טאהאמרואן טאהא27/12/2009

דר גרע דיאמונד. כן, הוא רופא ילדים מומחה, מנהל המכון להתפתחות הילד בשניידר, והוא מחבר הספר "אימוץ", מומלץ מאוד לקוראאותו.

נועה מנדלסנועה מנדלס24/12/2009

גארי דיאמונד הוא רופא ילדים.

כפיר בכפיר ב2/11/2009

דר' גארי דיימונד הוא פסיכולוג או פסיכיאטר?. כידוע דר' דיאמונד הוא מרצה בכיר במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון . ומדריך קליני בפרקטיקום- או שמדובר בדר' דיימונד אחר?