לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
זהר אברון

זהר אברון

זהר אברון

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-9940

אירועים טראומתיים תופסים מקום משמעותי בסיפור של כולנו. בין אם אנחנו או היקרים לנו עברנו משהו וקשה לנו לעבור הלאה, חשוב לא להשאר לבד עם מה שהיה והדרך בה זה משפיע על חיינו - זה זמן טוב לפנות לטיפול. אני מטפלת בנפגעי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל זהר אברון

אודות זהר אברון

אירועים טראומתיים תופסים מקום משמעותי בסיפור של כולנו. בין אם אנחנו או היקרים לנו עברנו משהו וקשה לנו לעבור הלאה, חשוב לא להשאר לבד עם מה שהיה והדרך בה זה משפיע על חיינו - זה זמן טוב לפנות לטיפול.

אני מטפלת בנפגעי טראומה ובמשפחותיהם. נפגשת עם בני נוער (גילאי 12-18) ומבוגרים. כמו כן עושה הדרכות הורים, גם עבור הורים שילדהם בתהליך טיפולי אצלי וגם עבור הורים המבקשים ליווי ותמיכה וילדהם לא בתהליך או מבוגרים יותר מהגיל שמטופל אצלי. אני מתמחה בטראומה על רקע בטחוני ועובדת במיוחד עם יוצאי כוחות הביטחון שנפגעו במהלך שרותם הצבאי או משטרתי ועם בני משפחותיהם. 

כדרמה תרפיסטית אני משתמשת בנוסף לשיחה, בכלים מעולם המשחק, התיאטרון והאומנויות כדרך להפגש עם מה שהמטופלים שלי מעלים. אני מאמינה שתהליך טיפולי משמעותי מטרתו לאפשר למטופלים לבטא את עולמם הפנימי בדרך שמתאימה להם ובהתאם לעולם התוכן שלהם.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של זהר אברון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי זהר אברון ובאחריותו/ה.