לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

היום הראשון של שארית חיי מאת יאיר שוחט

ספרים | 23/2/2009 | 18,977

הספר עוסק בהתמכרות הקשה למין,שהיא לכל הדעות נושא רגיש ועדין עד מאוד. הספר הזה הוא בראש ובראשונה ספר של תקווה וניצחון, הממחיש בבהירות שאפשר בהחלט לנצח את התשוקה, למרות כל המכשולים. הספר מגולל את סיפורה של קבוצת אנשים אמיצים ומיוחדים, שעל אף מצבם הכמעט בלתי אפשרי בחרו ליטול את גורלם בידיהם, ובגבורה עילאית, ונגד כל הסיכויים, מצאו בתוכם את כוחות הנפש לומר לתשוקה: די!

היום הראשון של שארית חיי

 

היום הראשון של שארית חיי

 

יאיר שוחט

 

 


- פרסומת -

 


הספר עוסק בהתמכרות הקשה למין שהיא לכל הדעות נושא רגיש ועדין עד מאוד.

הספר הזה הוא בראש ובראשונה ספר של תקווה וניצחון, הממחיש בבהירות שאפשר בהחלט לנצח את התשוקה, למרות כל המכשולים. הספר מגולל את סיפורה של קבוצת אנשים אמיצים ומיוחדים, שעל אף מצבם הכמעט בלתי אפשרי בחרו ליטול את גורלם בידיהם, ובגבורה עילאית, ונגד כל הסיכויים, מצאו בתוכם את כוחות הנפש לומר לתשוקה: די!

הקוראים לוקחים חלק פעיל במסעם המרתק של גיבורי הספר בין גלי הים הסוערים אל עבר חוף מבטחים; הספר פותח אשנב אל עולמם הפנימי והעשיר, ההתלבטויות ורגעי המשבר והייאוש – עד לניצחון.

קריאת הספר תאפשר לקוראים להכיר טוב יותר את התשוקה המינית: איך בדיוק היא פועלת ומה סוד כוחה, ותַקנה לחפצים בכך מכלול של כלים מעשיים אשר הוכחו כיעילים ביותר בהתמודדות היומיומית עם התשוקה והשלכותיה ההרסניות. אנו ניווכח כיצד, בעזרת מודעות עצמית, כמה תרגילים פשוטים, וכמובן – הרבה אהבה ואמונה, נוכל לשוב ולתפוס את מושכות חיינו ולהיות אחראים לגורלנו.

לפיכך הספר מתאים לאנשי חינוך, לעובדים סוציאליים, לכל העוסקים בהתמכרויות בכלל ובהתמכרות מינית בפרט – וגם לכל אדם המבין את ההשלכות ההרסניות שיש לתשוקה ולמתירנות המינית על חייו ועל חיי משפחתו, ומבקש לקום ולפעול.

 

 

הרב יאיר שוחט, רב המטפל בתחום הזוגי כמה שנים ומתמחה בתחום ההתמכרות המינית. נולד בארצות הברית ואת ההסמכה לרבנות עשה בישיבת אש התורה.


- פרסומת -

 

 

 

היום הראשון של שארית חיי מאת יאיר שוחט 1לפניכם הפרק "הקבוצה" מתוך הספר באדיבות המחבר 

 

 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

יאיר שלכטריאיר שלכטר26/2/2009

הספר היום הראשון של שארית חיי [ל"ת].   הספר "היום הראשון של שארית חיי" לא נמכר בחנויות הספרים .את הספר ניתן לרכוש אך ורק בלינק המופיע למטה
 
 
http://www.kodeshb...tid=0