לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אודי בונשטיין

אודי בונשטיין

אודי בונשטיין

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-5617

אודות אודי בונשטיין בקצרה:

ד"ר אודי בונשטיין, פסיכולוג קליני מדריך (בפסיכותרפיה ודיאגנוסטיקה) ופסיכולוג רפואי מומחה, מורשה לעיסוק, למחקר ולהוראת היפנוזה. מחבר הספר "העין הפנימית" (אוניברסיטת חיפה ו"ידיעות ספרים", 2011) ו"היפנוזה...


הגליל והצפון, תל אביב והמרכז

פניה אל אודי בונשטיין

אודי בונשטיין השיב ל 6% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות אודי בונשטיין

ד"ר אודי בונשטיין, פסיכולוג קליני מדריך (בפסיכותרפיה ודיאגנוסטיקה) ופסיכולוג רפואי מומחה, מורשה לעיסוק, למחקר ולהוראת היפנוזה. מחבר הספר "העין הפנימית" (אוניברסיטת חיפה ו"ידיעות ספרים", 2011) ו"היפנוזה - דרכה של הנפש ליצור את הגוף" זוכה פרס בהט לספר העיון המקורי הטוב (אוניברסיטת חיפה ו"ידיעות ספרים", 2014).

פסיכולוג ראשי בביה"ח לגליל המערבי, נהריה ובעל קליניקה פרטית במצפה גילון שבגליל המערבי ובתל אביב. מטפל בילדים, מתבגרים ומבוגרים, בטיפול פרטני, משפחתי וזוגי. אהבה נוספת, מוסיקה, מוצאת דרכה לעשייה הטיפולית.

מנהל את  פורום פסיכולוגיה קלינית באתר "דוקטורס", יו"ר האגודה הישראלית להיפנוזה ובעל מכון "הדדיות" - מכון מוכר ללימודי היפנוט.

עוסק במחקר קליני, מתעניין ברפלקטיביות, theory of mind, סובייקטיביות ויחסי-סובייקט, היפנוזה, יצירתיות, פסיכולוגיה של השקר, והתחלות (malingering). כמו כן, מתעניין ביישומים הקליניים של רכיבה על סוסים ושל אומנויות לחימה.

ליצירת קשר: udibon@gmail.com (נא לא לשלוח מיילים דרך האתר אלא רק באמצעות המייל האישי, אחרת לא אוכל להשיב)

                    טל. נייד: 054-4776718

לאתר הבית: www.mutuality.co.il

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אודי בונשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אודי בונשטיין ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת אודי בונשטיין

כישורי theory of mind בהפרעת קשב וריכוז (ADHD)/ ד"ר אודי בונשטיין
אודי בונשטיין
הפרעת קשב וריכוז (ADHD) מתאפיינת בין השאר בקשיים אקדמיים, חברתיים והתנהגותיים. היא משפיעה גם על היבטים התפתחותיים מרכזיים, בינהם השפעה על בניית...
מאמרים | 18/10/2006 | 39,653 | 28 תגובות
אודי בונשטיין
מצגת הרצאתו של ד"ר אודי בונשטיין מכנס "אבחנה מבדלת" חיפה, חנוכה 2006.
מאמרים | 1/3/2007 | 10,961 | תגובה אחת
אודי בונשטיין
במאמר קודם הוצגו אפשרויות השימוש בהיפנוזה קלינית לצורך הכנת נשים לקראת לידה. מטרת עבודה זו היא תאור החוויה הסובייקטיבית של תמר, אשר תספר מנקודת...
מאמרים | 27/8/2006 | 11,717 | 3 תגובות