לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דניאלה בן קימון

דניאלה בן קימון

דניאלה בן קימון

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-131960

אודות דניאלה בן קימון בקצרה:

הי, אני דניאלה ואני פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר 27131960). במהלך השנים האחרונות צברתי ניסיון טיפולי עם אוכלוסיות מגוונות, צעירים ומבוגרים, ובהם טיפול במשברי חיים, חרדה, דכאון, וכן טיפול בהפרעות נפשיות מורכבות. בנוסף,...

פניה אל דניאלה בן קימון

אודות דניאלה בן קימון

הי, אני דניאלה ואני פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר 27131960). במהלך השנים האחרונות צברתי ניסיון טיפולי עם אוכלוסיות מגוונות, צעירים ומבוגרים, ובהם טיפול במשברי חיים, חרדה, דכאון, וכן טיפול בהפרעות נפשיות מורכבות. בנוסף, אני מטפלת בנשים סביב תהליכי פוריות, הריון ולידה. הטיפול הינו בגישת טיפול דינמית, בשילוב כלים וגישות נוספות על פי הצורך.

טיפול בעיניי הוא הזדמנות להקדיש תשומת לב לעצמך, לשתף ולהתבונן יחד במעמקי הנפש, מתוך אמונה כי בתוך מרחב בטוח מפגש בין אנשים טומן בחובו יכולת לריפוי ולצמיחה. תכני הטיפול הינם חופשיים וגמישים, ובתוכם נוכל להרחיב ולצלול בקצב שמתאים לך. בטיפול נלמד להכיר אחד את השני, ולחזק ביחד אזורים כואבים ורגישים.

הפניה לטיפול יכולה להיות בעקבות תקופה משברית, תחושה של בדידות וקשיים בינאישיים, עצבות או כאב, שינויים במעגל החיים, כמיהה לשינוי או רצון להתבוננות עצמית.

לעיתים הפניה לטיפול אינה פשוטה, אשמח לנסות ולסייע.

דניאלה- 0545830564

קליניקה בראש העין ובשומרון

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דניאלה בן קימון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דניאלה בן קימון ובאחריותו/ה.