פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
טליה אריאלי צור
טליה אריאלי צור

טליה אריאלי צור

משתמשת מאומתת (ללא רישיון) מאומתת
מספר ת.ז: 00000-6090

אודות

סיוע, ליווי בתהליכי שינוי, ייעוץ וטיפול בגישת פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס, פוקוסינג ועקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. שמי טליה אריאלי צור והייעוד שלי הינו לסייע לאנשים לחיות חיים מלאי משמעות, הגשמה וחופש פנימי....


סיוע, ליווי בתהליכי שינוי, ייעוץ וטיפול בגישת פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס, פוקוסינג ועקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית. שמי טליה אריאלי צור והייעוד שלי הינו לסייע לאנשים לחיות חיים מלאי משמעות, הגשמה וחופש פנימי. אני מאמינה שהשקפות העולם שלנו, הדפוסים וההתניות לאורם גדלנו והתנאים והנסיבות של חיינו, משפיעים על האופן בו אנו חושבים ובוראים את מציאות חיינו. מאמינה שיש לכל אחד ואחת מאיתנו את היכולת להתמודד עם כאב וסבל, עם שינויי החיים, עם תהפוכות ומשברים ולשנות את ההשקפות ואת התחומים שאינם מספקים בחיינו ולצאת לדרך חדשה בכל רגע ורגע, כאן ועכשיו.

בוגרת המרכז הבינלאומי לקידום כושר הלמידה ומיומנויות חשיבה, מרכז פרופ' פוירשטיין בירושלים, בוגרת שישה קורסי MBSR -Mindfulness-based Stress Reduction ב"מרכז מיינדפולנס ישראל" בירושלים, כן למדתי והתמחיתי  ב"מרכז הישראלי להתמקדות" (פוקוסינג), לרבות קורס מדריכים. לומדת ומתרגלת את עקרונות הפסיכולוגיה הבודהיסטית ומאמינה שהיא דרך תרפויטית, טרנספורמטיבית של ממש.  

לימודים פורמליים - שני תארי MA במדעי החברה והחינוך באוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בר אילן ובית ברל. תלמידת מסלול לימודי פסיכותרפית גוף נפש מבוססת מיינדפולנס במרכז שילוב.

מתמחה ביחידה לטיפול משפחתי בית ספרי בקריית חינוך ניסויית דרור,  ביחידה לטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה - עיריית כפר סבא ובבית רני הוד השרון - התחנה לטיפול בפרט בזוג ובמשפחה.

בשנת 2010 הקמתי את המיזם ההתנדבותי החברתי: "ליהיא - לי יהיה אחרת" שהוציא לאור בשת"פ עם ס. פועלים את הספרים: "למה הוא עושה את זה?" ו"כשאבא פוגע באימא" מאת לנדי בנקרופט (מצ"ב לינקים בהם פרקים ראשונים לקריאה חופשית)  ואשר מפעיל קו סיוע לנשים ולאנשים שחוו מערכות יחסים פוגעניות ומתעמרות. עד היום ליווינו בהתנדבות עשרות רבות של נשים שפנו אלינו, בליווי רגשי, בתהליכי שיקום, התפתחות והעצמה.  

מזמינה אתכם לפגישת הכרות בקליניקה ברעננה או בתל אביב. עלות המפגשים במחיר נוח. תוכלו לפנות אליי בטלפון: 0544363878 או דרך כתובת המייל: talitzor@gmail.com 

http://www.hebpsy.net/articles.asp?id=2839

http://www.hebpsy.net/articles.asp?id=3246

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של טליה אריאלי צור, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי טליה אריאלי צור ובאחריותו/ה.