פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
לימור רייז

לימור רייז

לימור רייז

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-3643

אודות לימור רייז בקצרה:

לימור רייז   פסיכולוגית מומחית חינוכית והתפתחותית, מ.ר. 3643 קליניקה פרטית ברעננה. טלפון נייד: 0545-536789 דוא"ל: limor_reiss@hotmail.com שמי לימור רייז, פסיכולוגית לפעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים (עד גיל 30)....


שרון ושומרון

פניה אל לימור רייז

אודות לימור רייז

לימור רייז   פסיכולוגית מומחית חינוכית והתפתחותית, מ.ר. 3643

קליניקה פרטית ברעננה. טלפון נייד: 0545-536789

דוא"ל: limor_reiss@hotmail.com

שמי לימור רייז, פסיכולוגית לפעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים (עד גיל 30). מומחית לגיל הרך (מומחיות בפסיכולוגיה התפתחותית), טיפול משפחתי, דיאדי ופרטני עם ילדים והורים, וכן חיבורים במפגש עם מסגרות חינוך בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד (מומחיות בפסיכולוגיה חינוכית). במהלך 30 שנות נסיון בתחום, קיבלתי הסמכה לטיפול בפגיעות מיניות, בטראומה לגיל הרך (מומחיות בטיפול CPP), וכיום אני מתמקדת באינטגרציה עם כלים מתחום פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית (סיימתי הכשרה ב-CBT).

מאחורי נסיון בעבודה במסגרות שונות: שירות פסיכולוגי – חינוכי (פסיכולוגית של גנים, בתי ספר, כולל בי"ס לילדים עם קשיים רגשיים והתנהגותיים),  מכון להתפתחות הילד, יחידה התפתחותית לגיל הרך (0-6) באשדוד, ניצ"ן (אבחונים פסיכו-דידקטיים), מרכז אפילפסיה בבי"ח אסף הרופא, מסיל"ה (אבחון וסיוע לילדי עובדים זרים).

במהלך שנות עבודה אלה למדתי להכיר את עולמם של ילדים ומשפחות עם קשיים וכן עם נכויות התפתחותיות שונות: הרצף האוטיסטי (ASD), הפרעות קשב, ריכוז, ויסות והתנהגות, הפרעות חרדה ודיכאון. אני מלווה משפחות אלה והמסעות המשותפים בקליניקה, מספקים לי רגעים רבים של עניין, פליאה ולמידה.

אני שותפה לכתיבה בפורטל אביליקו (ABILIKO), פלטפורמה העוסקת בנכויות וקשיים התפתחותיים.
כמו כן, אני נותנת הרצאות לקהל הרחב ולאנשי מקצוע בתחומים שתוארו.

קליניקה פרטית, רעננה.

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של לימור רייז, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי לימור רייז ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת לימור רייז

לימור רייז
סיכום, פרי עטן של לימור רייז ורותי רדלר משפ"ח הרצליה, על מודל העבודה ההתפתחותית, כפי שהוצג בימי עיון לגיל הרך שארגן שפ"ח ק.אתא לפסיכולוגים במחוז...
לעיון בעלי הרשאה מקצועית בלבד
מאמרים | 14/7/2006 | 996 | 2 תגובות