פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

המדריך המחויך לאושר משפחתי / לאורה וולמר

ספרים | 12/1/2016 | 6,260

בדרך מחויכת ואמיצה לאורה וולמר מציבה מולנו מראה ומלמדת כיצד האושר המשפחתי, החיוני לבריאות הפיזית והנפשית שלנו, חומק מאיתנו. בעזרת דמותו הדמיונית של המכשף ההרסני, היא חושפת את הסכנות לאושר המשפחתי הקיימות בחברה המודרנית ובתוך כל בית.

המדריך המחויך לאושר משפחתי / לאורה וולמר 
 
לאורה וולמר
המדריך המחויך לאושר משפחתי
 
 
אמציה הוצאת ספרים
 
 
 
 
בדרך מחויכת ואמיצה לאורה וולמר מציבה מולנו מראה ומלמדת כיצד האושר המשפחתי, החיוני לבריאות הפיזית והנפשית שלנו, חומק מאיתנו. בעזרת דמותו הדמיונית של המכשף ההרסני, היא חושפת את הסכנות לאושר המשפחתי הקיימות בחברה המודרנית ובתוך כל בית. לאורה וולמר מציגה כלים אפקטיביים בהשראת שיטת הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT), קשיבות (mindfulness), ביבליותרפיה ודרמה תרפיה. השילוב של הכתיבה הבהירה וההומוריסטית עם איוריו של שלומי צ’רקה ברוח הקריקטורה, מנגיש נושא חשוב ומורכב עבור ילדים ומבוגרים כאחד.
 
לאורה וולמר היא פסיכולוגית קלינית בעלת ניסיון של עשרים שנה בטיפול בילדים ובהדרכת הורים. החזון שלה להפיץ ולהנגיש את תחום הפסיכולוגיה לקהל הרחב משתקף בפעילותה הענפה והמגוונת. בנוסף לעבודה הטיפולית היא מרצה, עורכת סדנאות בארגונים ובחברות ומעלה מופעים תיאטרליים בנושאים של פסיכולוגיית ילדים ומשפחה.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחברת וההוצאה לאור:
 
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

זיוה מעיןזיוה מעין19/1/2016

יצירתיות במיטבה. כבר שנים שמשפחתי סובלת מקריאת ההגדה של פסח שיש בה הרבה אלימות ומסרים שאיננו מזדהים איתם. כשקראתי את הפרק, עלה בי רעיון, השנה, במקום לקרוא את ההגדה, נקרא מהספר. תודה לך ליאורה וולמר. כבר מחכה לפסח :-) היכן ניתן לרכוש את הספר?

אורה בכוראורה בכור17/1/2016

המדריך לאושר. לאורה 'בריש משונה'. תודה על פרק מצחיק, ממש שמעתי אותך מדברת. חייכתי כל הדרך בקריאה ובדרך המקסימה שלך לספר ולפשט רגשות.
בהצלחה ולא רק בבאסה .אורה בכור

שירה לויןשירה לוין12/1/2016

מיוחד. נהנתי מאד לקרוא את זה. כתוב עם הרבה אנרגיה, מרץ, וחיוביות