לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

למה הוא עושה את זה? / לנדי בנקרופט

ספרים | 23/9/2012 | 21,885

הספר "למה הוא עושה את זה?" עוסק בגברים כעסנים ושתלטנים במערכת יחסים מתעללת. לנדי בנקרופט, המתמחה בעבודה עם גברים מתעללים, כותב על סימני האזהרה הראשוניים לקשר מתעלל, על טיפוסי אישיות של מתעללים, על תפקידם של אלכוהול וסמים בהתעללות ועוד.

למה הוא עושה את זה?  / לנדי בנקרופט 
 
לנדי בנקרופט
למה הוא עושה את זה?
איך גברים כעסנים ושתלטנים חושבים
 
ספריית פועלים
 
 
 
 
"הוא לא באמת מתכוון לפגוע בי, הוא פשוט מאבד שליטה".
"הוא מסוגל להיות כל כך מתוק ועדין".
"הוא הפחיד אותי כמה פעמים, אבל הוא אף פעם לא פוגע בילדים – הוא אבא נפלא".
"היו לו חיים ממש קשים".
"הוא יותר רגיש מאנשים אחרים, והוא עושה כמיטב יכולתו".
"הוא תמיד מצטער אחר כך".
 
הוא אומר שהוא אוהב אותך. אז... למה הוא עושה את זה? שאלת את עצמך את השאלה הזאת שוב ושוב. עכשיו יש לך הזדמנות לדעת איך גברים כעסנים ושתלטנים חושבים – ולשנות את חייך. יועץ המתמחה בעבודה עם גברים מתעללים מציע בספר זה איך לשרוד מערכת יחסים מתעללת, לשפרה או לעזבה. ניתן לקרוא בספר על:
  • סימני האזהרה הראשוניים
  • עשרה טיפוסי אישיות של מתעללים
  • תפקידם של אלכוהול וסמים
  • מה ניתן לתקן ומה לא
  • איך לעזוב מערכת יחסים בבטחה
 
לנדי בנקרופט הוא מנחה סדנאות ויועץ המתמחה בהתעללות בתוך המשפחה. הוא כתב גם את הספר: When Dad Hurts Mom: Helping Your Children Heal the Wounds of Witnessing Abuse.
 

הספר תורגם בשיתוף ליהיא – לי יהיה אחרת, מיזם חברתי-התנדבותי שנועד לתמוך באנשים שחוו מערכת יחסים עם אדם מתעמר, כעסן ושתלטן. תרגום הספר נועד להעלות את המודעות לנושא הכאוב של התעללות רגשות ולסייע לאנשים להתגבר על מערכות יחסים פוגעניות.


- פרסומת -

 

 
לפניכם פרקים מתוך הספר באדיבות ההוצאה לאור וקבוצת 'ליהיא':
 
 
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

מישהי מישהימישהי מישהי22/11/2016

הספר הכי אמיתי. אחרי שנים של התעללות כתבתי בגוגל שאלה פשוטה: 'למה הוא עושה את זה' כדי להיות, כרגיל, הפסיכולוגית שלו, לעזור שדברים רעים לא יקרו שוב...ואז ראיתי את הספר הזה, ונבלעתי, הרגשתי שכתבו אותו עלי, עליו, על הבית שלנו..הרגשתי שמישהו שם מבין אותי ואת כל מה שעובר עלי, התחלתי לראות בברור את ההתעללות שתמיד הרגשתי אבל לא יכולתי לעמוד מולה, קראתי מאז כמה כתבות על אלימות במשפחה, אבל רק הספר הזה נותן לי את ההרגשה שמישהו באמת מבין מה עברתי, מה עברנו, איתו.

איתן מאיריאיתן מאירי22/10/2012

על הספר החשוב הזה. קשר שתיקה רובץ על העולם האפל של התעללולת במשפחה.ספר חשוב זה עוזר לנפגעות לזהות, להבין ולהתמודד. ספר חובה המומלץ בחום לכל מי שעוסק בנושאי האלימות בכלל, והאלימות במשפחה בפרט.

דולי (דבורה) חותםדולי (דבורה) חותם27/9/2012

תודה על ספר מלמד. תודה על ספר מלמד, המדגים שוב כיצד האדם הוא יצור רב פנים, ועד כמה הוא עלול לסבול מחשיבה מעוותת, המובילה להתנהלות פוגענית.