לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רוני גולדפרב

רוני גולדפרב

רוני גולדפרב

עובד סוציאלי

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 41029

  שלום שמי רוני גולדפרב עו"ס קליני  M.S.W כיום מטפל במסגרת לילדים עם צרכים מיוחדים ומטפל בקליניקה פרטית בבקעת אונו. לאחרונה, סיימתי תפקיד בכיר בענף הפסיכולוגיה של חיל האוויר, במסגרת התפקיד צברתי ניסיון רב... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל רוני גולדפרב

אודות רוני גולדפרב

 

שלום שמי רוני גולדפרב עו"ס קליני  M.S.W כיום מטפל במסגרת לילדים עם צרכים מיוחדים ומטפל בקליניקה פרטית בבקעת אונו. לאחרונה, סיימתי תפקיד בכיר בענף הפסיכולוגיה של חיל האוויר, במסגרת התפקיד צברתי ניסיון רב בהתערבויות במשבר, בהדרכה, טיפולים ארוכים וקצרי טווח, הנחיה של טיפול קבוצתי דינמי ותמיכתי, פיתוח חוסן, הכנה מנטלית ושיפור ביצועים, כתבתי והנחתי הרצאות ומגוון סדנאות למגוון אוכלוסיות. אני מטפל בקליניקה פרטית בקרית אונו לטיפול עבור מבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם מצבים רגשיים (חרדה, דיכאון, פוסט טראומה ועוד), משברים וקשיי הסתגלות למצבים בחיים, קשיים בקשרים בינאישיים, קשיים והכנה לקראת גיוס, משברים במסגרת הצבאית, תאונות ופציעות וגם לצורך שיפור איכות החיים והרווחה האישית. אני משלב מגוון דרכי טיפול שמותאמים לצרכים ולקשיים של המטופל או מטופלת. טיפול בגישה פסיכודינמית, קוגנטיבית-התנהגותית וטיפול ממוקד טראומה.

אני מאמין במפגשים המתקיימים בגובה העיניים,  בפתיחות ושקיפות כחלק משמעותי מהניווט בשבילי הנפש וחשוב לי לשמוע ולהבין את הייחודיות והעומק שבך. כל אדם הוא עולם ומלואו ולכן אני משלב גישות טיפול שרכשתי לאורך השנים (טיפול דינמי, התנהגותי-קוגנטיבי, ממוקד ועוד) ומטרות הטיפול נקבעות ומותאמות למטרות שלך

 בנוסף, אני מנחה הרצאות בעלות אופי התנסותי בהן המשתתפים ומתנסים בתרגולים לשיפור היכולת המנטלית שתורמת לשיפור התפקודים באופן האישי והארגוני. ההרצאות מותאמות למאפיינים הארגון ואוכלוסיות שונות בארגון כגון - מנהלים, קבוצות וצוותים, דמויות סמכות (עובדי הוראה, מאמנים, מטפלים, הורים, מפקדים ועוד') וניתן לקיימן כהרצאה של שעה וחצי או בסדנאות של מספר מפגשים (הבדל בין כמות התרגולים והטמעת הטכניקות בתהליך לשיפור היכולת המנטלית)

מוזמנים ליצור קשר להתייעצות לטיפול, הדרכה או להרצאה להבנת צרכי הארגון וקביעת מטרות המפגש ולשמוע פרטים נוספים להתאמה

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רוני גולדפרב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רוני גולדפרב ובאחריותו/ה.