פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גיל גולדמן

גיל גולדמן

גיל גולדמן

עובדת סוציאלית M.S.W, מטפלת רגשית וזוגית אונליין

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 40972

אודות גיל גולדמן בקצרה:

נעים מאוד, שמי גיל, מטפלת רגשית אינטגרטיבית למבוגרים ומטפלת זוגית אונליין. אני מאמינה שטיפול מרחוק משיג את אותן התוצאות המעולות, ביעילות ותוך ניצול זמן מקסימלי.  בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני...

פניה אל גיל גולדמן

אודות גיל גולדמן

נעים מאוד, שמי גיל, מטפלת רגשית אינטגרטיבית למבוגרים ומטפלת זוגית אונליין. אני מאמינה שטיפול מרחוק משיג את אותן התוצאות המעולות, ביעילות ותוך ניצול זמן מקסימלי. 

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בטיפול זוגי ומשפחתי בחוג לעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה. בוגרת לימודי תעודה "ייעוץ זוגי וגישור" מטעם מכון פתרונות ומוסמכת על ידי האגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי. 

בעלת ידע וניסיון במגוון תיאוריות ופרקטיקות בתחומים שונים, כגון: טיפול פסיכודינאמי, הגישה המערכתית, טיפול התנהגותי קוגניטיבי (cbt), טיפול ממוקד רגש, טיפול ממוקד פתרון, טיפול מבוסס מובחנות ועוד, אותם אני משלבת בתהליך הטיפולי באופן שיעניק מענה מדוייק יותר, מיטיב ומותאם למטופלים שלי, הן לאופי ולקצב שלהם והן לסוג הקושי עימו הם מתמודדים והמטרות הטיפוליות. 

כיום אני עובדת עם יחידים וזוגות במגוון תחומים: דיכאון וחרדה, הפרעות אכילה, טראומה, העצמה אישית, פגיעות מיניות, קשיים במציאת זוגיות, ליווי בתהליכי פרידה וגירושין, הדרכת זוגות טרום נישואין, ליווי תהליכי פוריות, משברים במעגל חיי המשפחה כמו פרק ב', אבל ואובדן, חולי במשפחה, מעבר מזוגיות להורות ועוד. 

בניגוד לטיפול פרטני, בו התהליך מתמקד במטופל ובסביבתו,  בטיפול זוגי המטופל העיקרי שלי הינו הקשר- מערכת היחסים הקיימת בין שני אנשים ולכן הטיפול הזוגי אינו רק מיועד לבני זוג המקיימים מערכת יחסים רומנטית, אלא גם לאמא ובת, כלה וחמות או בני זוג הנמצאים במהלך או לקראת הליך גירושין ורוצים ליצור מערכת יחסים הורית מכבדת וכדומה. עקב והטיפולים מתקיימים אונליין מהבית שלכם, אתם אפילו לא צריכים להיות באותו בית...

אם יש לכם שאלות או ברצונכם לקבל פרטים נוספים, ניתן להציץ באתר שלי www.goldmangil.co.il, או ליצור עימי קשר: 

נייד: 0524570246

מייל: gilgoldman122@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גיל גולדמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גיל גולדמן ובאחריותו/ה.