לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אוריאל רוס

אוריאל רוס

אוריאל רוס

פסיכותרפיסט ועובד סוציאלי קליני (MSW)

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 32971

אודות אוריאל רוס בקצרה:

בוגר תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה מארה"ב (CSUN) ותואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית עם מיקוד קליני מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חבר בתכנית לפסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית בסמינר הקיבוצים.  כמטפל, אני רואה את עצמי כמלווה...

פניה אל אוריאל רוס

אודות אוריאל רוס

בוגר תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה מארה"ב (CSUN) ותואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית עם מיקוד קליני מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חבר בתכנית לפסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית בסמינר הקיבוצים. 

כמטפל, אני רואה את עצמי כמלווה במסע החיים. אני משתמש בניסיוני ובידע הקליני שצברתי כדי לצעוד ביחד איתך בדרך המורכבת והמיוחדת שעליך לפסוע בה. תפקיד המטפל בעיניי הוא להיות מפרש לרוח השינוי שלך, ובזמנים של סערה ואובדן דרך לשמש לך כעוגן ומצפן. מסע החיים הוא אמנם המסע האישי והייחודי שלך, אך אני שם כדי להפוך את הדרך לברורה ומספקת יותר. הניסיון הקליני שלי מאפשר לי להסתכל על התהליך הטיפולי מזוויות קליניות שונות, וביחד איתך לבחור את הליווי והטיפול הנכון ביותר.

מתמחה בעבודה עם בוגרים ובני נוער.

בעבודה שלי עם מתבגרים אני מביא בחשבון את השלב ההתפתחותי המורכב, אך במקביל מאמין בבגרות ובתבונה הפוטנציאלית הקיימת בשכבת הגיל הזו. עבודה נכונה ומכבדת עם מתבגרים היא עבודה חשובה ומספקת מאד בעיניי.

 אני משלב בקליניקה באופן ייחודי כלים ועקרונות משלימים מעולם הטיפול הפסיכודינמי והקגוניטיבי-התנהגותי עם הגישה האקזיסטנציאליסטית, ומאמין שבאופן הזה ניתן 'לתפור' לכל אדם את התהליך המתאים עבורו/ה.

מידע מפורט באתר:  urieltherapy.co.il

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אוריאל רוס, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אוריאל רוס ובאחריותו/ה.