לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ערן אטר

ערן אטר

ערן אטר

מוסמך/ת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמך/ת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומת/ת
מספר ת.ז: 00000-3634

אודות ערן אטר בקצרה:

אם כל העולם במה ואנו השחקנים… כך הילד כשחקן ראשי בהצגה שלו. אם כך, מהם תפקידי ההורה? כיצד הוא יכול לתמוך בשחקן ובהצגה ולהשפיע בכך על ההתפתחות? כיצד יכול הוא לאפשר מרחב משחק לעצמאות מבלי לאבד את הסמכות והגבולות...

פניה אל ערן אטר

אודות ערן אטר

אם כל העולם במה ואנו השחקנים… כך הילד כשחקן ראשי בהצגה שלו. אם כך, מהם תפקידי ההורה? כיצד הוא יכול לתמוך בשחקן ובהצגה ולהשפיע בכך על ההתפתחות? כיצד יכול הוא לאפשר מרחב משחק לעצמאות מבלי לאבד את הסמכות והגבולות שהניח? אלו שאלות של מותאמות הורית.

הורות המתבססת על מותאמות וקשר אפשר שתהיה קלה ליישום, שתתבסס על היגיון פשוט, על גבול ברור המשמש את הילד כמגן המונח סביב התוכן שהולך ומתעבה על במה, המאפשרת התנסות מחקר ותרגול לכדי עצמאות.

מטפלים רבים ואני בניהם, מעידים שמרבית מהמקרים בהם טיפלו נובעים מהורות שאינה מותאמת וכי הורות מיטיבה ומותאמת הייתה יכולה למנוע את היווצרות הקשיים של הילדים. בנוסף מעידים שעבודה עם הורים על איכות ההורות והקשר הורה-ילד מהווה גורם הכרחי ומרכזי בהתמודדות עם קשיים קיימים.

אני עובד עם הורים מתוך אמונה שהכל מתחיל בהם, במנהלי הבמה, בתפאורנים, בתסריטאים... אני כותב עבור הורים ומסייע להם בעזרת כלי טיפול מגוונים מעולמות הדרמה, המשחק והחשיבה כיצד לסייע לילדים בהתפתחותם ולהתנהלות המשפחה כולה. 

ניתן להיכנס לבלוג Eater-blog ולהתרשם ממאמרים מקצועיים המונגשים להורים בשפה פשוטה ויישומית.
בקרו בדף 'לחשוב הורות בגיל הרך ובמילים פשוטות' בברכה, ערן אטר

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ערן אטר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ערן אטר ובאחריותו/ה.