לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רונן יעקובסון

רונן יעקובסון

רונן יעקובסון

פסיכולוג, מומחה בפסיכולוגיה חינוכית

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-105926

אודות רונן יעקובסון בקצרה:

פסיכולוג מומחה חינוכי. מטפל במבוגרים נוער וילדים בתחומי חרדה, טראומה, הפרעות קשר וריכוז, אובדנות ועוד. מטפל בקליניקה בירושלים ובבתל אביב. טלפון: 050-2016000. אני בעל ניסיון רב בטיפול במשפחות מורכבות ובקשיים...

פניה אל רונן יעקובסון

דובר עברית.

אודות רונן יעקובסון

פסיכולוג מומחה חינוכי. מטפל במבוגרים נוער וילדים בתחומי חרדה, טראומה, הפרעות קשר וריכוז, אובדנות ועוד. מטפל בקליניקה בירושלים ובבתל אביב. טלפון: 050-2016000. אני בעל ניסיון רב בטיפול במשפחות מורכבות ובקשיים ובאתגרים שהן חוות וכנשוי בשנית מכיר לעומק את הנושא. אפשר לפגוש אותי גם בתקשורת: כפרשן בתכנית החיים הסודיים של בני ה4 (עכשיו העונה השניה), פסיכולוג התוכנית ״משפחה גרעינית״ בגלי צה״ל, ובראיונות לעיתונות הכתובה (ידיעות אחרונות ועוד). בערוץ היוטיוב שלי תמצאו התייחסות לנושאים רבים ומגוונים: ילדים - חינוך להשגיות או לאושר, על משמעות החיבוק, קבלת החלטות, אמונות טפלות, ילדים וקניות, בריונות רשת, התייחסות לקעקועים ולפירסינג, אובדנות, תמיכה בין בני זוג, ערך עצמי, הורה שמפוטר מעבודתו, משפחות מרובות ילדים, משחקי וידאו אלימים, ילדי סנדוויץ׳, שיעורי בית ועוד ועוד. אני מבסס את עבודתי כפסיכולוג על המחקרים העכשווים והעדכניים ביותר (טיפול מבוסס ראיות) ומשלב בטיפול דיספלינות שונות כגון CBT, נוירו-פסיכולוגיה, טיפול דינאמי ועוד. 

כפסיכולוג דתי חובש כיפה יש לי אפשרות לגשת לעולמם של מבוגרים ובני נועד דתיים אשר מתמודדים עם שאלות שונות מתוך רגישות מיוחדת והבנה ספציפית למרכיב הדתי בחייהם. 

עבדתי בעברי כפסיכולוג בעיריית לוד וערכתי פגישות פרטניות בתיכונים בעיר. התמחיתי בתחנה לבריאות הנפש בקריית יובל שם העברתי טיפולי CBT וטיפולים פסיכולוגיים דינמיים. עסקתי באבחונים במרכז החינוך בקיבוץ רמת רחל והתמחיתי בפסיכולוגיה חינוכית בשירות הפסיכולוגי במעלה אדומים, שם ערכתי פגישות וטיפוליים פרטניים וכן הדרכתי את הצוותים במקום. התמחיתי בפסיכולוגיה קלינית במרכז הירושלמי לבריאות הנפש בכפר שאול. 

טלפון: 050-2016000

לאתר שלי הקליקו: רונן יעקובסון

דף הפייסבוק שלי, לינקדאין, ערוץ היו-טיוב של רונן יעקובסון

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רונן יעקובסון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רונן יעקובסון ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת רונן יעקובסון

ידיעת העתיד מול תועלת הבורות
רונן יעקובסון
תקופת הקורונה שלחה את האנושות כולה למערבולת של אי ודאות. בעולם המערבי של היום, שבו אנו יודעים לפי Waze ברמת הדקות מתי נגיע ליעד, עברנו באבחה למצב...
מאמרים | 24/9/2020 | 1,817