פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שירה אינגבר-כהן
שירה אינגבר-כהן

שירה אינגבר-כהן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-110017

אודות

שנים רבות (מעל עשור) בהם אני מטפלת , חיזקו את אהבתי לבני-אדם באשר הם, והעצימו את אמונתי ביכולת לצור שינוי ואת אמונתי בכוחו המרפא של הקשר הטיפולי. ניתן להכיר יותר אותי ואת דרך עבודתי דרך עמוד הפייסבוק שלי: "שירה...

פניה אל שירה אינגבר-כהן

שנים רבות (מעל עשור) בהם אני מטפלת , חיזקו את אהבתי לבני-אדם באשר הם, והעצימו את אמונתי ביכולת לצור שינוי ואת אמונתי בכוחו המרפא של הקשר הטיפולי.

ניתן להכיר יותר אותי ואת דרך עבודתי דרך עמוד הפייסבוק שלי: "שירה אינגבר-כהן פסיכולוגית קלינית"

קישור לעמוד הפייסבוק: www.facebook...Ingber.Cohen

 

אני בעלת ניסיון רב בטיפול בקשיים מגווניםקשיים ביחסים, שאלות של זהות והערכה עצמית, דכאון, חרדות, ובמגוון אוכלוסיות: יחידים, זוגות, הורים וקבוצות.

 

בעבודתי אני גמישה ומשלבת, עפ"י הצורך, בין גישות טיפוליות שונות אותן למדתי לאורך השנים:

**טיפול בזוגות: אני מאמינה בפוטנציאל של המרחב הזוגי להיות מרחב מרפא ומצמיח. בין ההשתלמויות שעברתי בתחום: טיפול זוגי בגישה פסיכואנליטית, טיפול ממוקד רגש (EFT) לזוגות

**טיפול ביחידים בגישות שונות:

**הדרכת הורים: כמי שמטפלת גם בילדים ובבני-נוער, אני תמיד זוכרת שבסופו של דבר ההורים הם הגורם המשמעותי והמשפיע ביותר בחיי ילדיהם. לפיכך, אני שמה דגש רב על הדרכת הורים. ניסיוני לימד אותי כי פעמים רבות אף מספיק לעבוד עם ההורים כדי לייצר שינוי משמעותי אצל ילדיהם. בנוסף, יש לי ניסיון רב בפגישות משותפות הורה + ילד, להן פוטנציאל לייצר שינוי משמעותי בקשר ובתפקוד הילד.

** טיפול קבוצתי: ניסיוני לימד אותי כי השתתפות בקבוצות טיפוליות הינה בעלת פוטנציאל להיות עוצמתית ביותר, ולהביא להתפתחות משמעותית ומהירה בתחום היחסים הבינאישיים, ובכלל.

מקומות עבודה - אלו המקומות בהם עבדתי כפסיכולוגית מטפלת:

יצירת קשר: דוא"ל: Shira.ingber@gmail.com, נייד: 050-4738818, קליניקה ב"חרב לאת" (עמק חפר, כביש 4, מדרום לחדרה)

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שירה אינגבר-כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שירה אינגבר-כהן ובאחריותו/ה.