פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שלי סטרול
שלי סטרול

שלי סטרול

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8413

אודות

שלי סטרול (סדן), פסיכולוגית פסיכולוגית שיקומית מומחית, בעלת ניסיון בהתפתחות הילד ובעבודה עם הורים.  בעלת תואר MA בנוירופסיכולוגיה שיקומית, המכללה האקדמית של ת"א-יפו.  אני מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים...

פניה אל שלי סטרול

שלי סטרול (סדן), פסיכולוגית

פסיכולוגית שיקומית מומחית, בעלת ניסיון בהתפתחות הילד ובעבודה עם הורים. 

בעלת תואר MA בנוירופסיכולוגיה שיקומית, המכללה האקדמית של ת"א-יפו. 

אני מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים והורים אשר מתמודדים עם מצבי חיים שונים, מצוקות רגשות, קשיי קשב וריכוז, חרדות, לקויות למידה, יחסים בין הורים לילדים, כעסים, לקויות התפתחותיות או נרכשות וטראומות. אני מטפלת באנשים שחווים קושי ומעוניינים בשינוי.   

אני עורכת אבחונים פסיכולוגים לילדים ומתבגרים, אבחון נוירופסיכולוגי, אבחון קשיי קשב וריכוז, הערכה רגשית וכן אבחונים ממוקדים בהתאם לצורך וסיבת הפניה. 

הטיפול מבוסס על שילוב בין גישות דינמיות (הגישה ההתייחסותית) לבין טיפול בגישה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). אני מאמינה כי הקשר והיחסים שנוצרים יחד עם המוטיבציה של המטופל הם המפתח לשינוי והתמודדות טובה יותר עם המציאות הקיימת. אני משלבת בטיפול כלים קוגנטיביים-התנהגותיים (ביופידבק) והתייחסותיים (טיפול דיאדי-קשר הורה-ילד). 

ניסיון מקצועי: אני עובדת כ-9 שנים עם ילדים והורים, אני עבדתי במכון להתפתחות הילד בתל-השומר, בבית לוינשטין, בשירות פסיכולוגי חינוכי בבת-ים ובמעון לילדים אוטיסטים (אלוטף). כיום עובדת במרכז לגיל הרך ברמת-עמידר ובקליניקה בת"א.

                                             

          

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שלי סטרול, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שלי סטרול ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת שלי סטרול