פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

מקראה לפסיכותרפיסטים דתיים: עניינים, פסקי הלכה וטיפול / שניאור הופמן (עורך)

ספרים | 23/10/2014 | 7,465

ספר זה מכיל מבחר מאמרים מעניינים ואינפורמטיביים שחוברו על ידי רבנים ופסיכותרפיסטים אורתודוקסים הרלוונטיים מאוד לפסיכותרפיסטים דתיים ולאלו המטפלים במטופלים דתיים. בין הנושאים והסוגיות הנדונים בספר: מערכת היחסים בין אנשי דת והמטפל, שיקולים מיוחדים בטיפול במטופל חרדי, יעוץ לבני נוער דתיים הומוסקסואלים, אתיקה של המטפל הדתי, ופסקים של רבנים בני זמננו ביחס למגבלות הלכתיות בטיפול.

מקראה לפסיכותרפיסטים דתיים: עניינים, פסקי הלכה וטיפול / שניאור הופמן (עורך) 
 
שניאור הופמן (עורך)
מקראה לפסיכותרפיסטים דתיים 
עניינים, פסקי הלכה וטיפול
 
golden sky
 
 
 
 
ספר צנוע זה מכיל מבחר מאמרים מעניינים ואינפורמטיביים שחוברו על ידי רבנים ופסיכותרפיסטים אורתודוקסים. המאמרים רלוונטיים מאוד לפסיכותרפיסטים דתיים ולאלו המטפלים במטופלים דתיים. בין הנושאים והסוגיות הנדונים בספר: מערכת היחסים בין אנשי דת והמטפל, שיקולים מיוחדים בטיפול במטופל חרדי, יעוץ לבני נוער דתיים הומוסקסואלים, אתיקה של המטפל הדתי, ופסקים של רבנים בני זמננו ביחס למגבלות הלכתיות בטיפול. מטפלים דתיים, רבנים ואנשי מקצוע המטפלים בבני הציבור הדתי והחרדי, ימצאו בספר קריאה מעוררת עניין, אינפורמטיבית וכדאית.
 
ד"ר שניאור הופמן, פסיכולוג קליני בכיר, עבד שנים רבות במסגרות שונות בארצות הברית ובישראל. פרסם מאמרים רבים ומספר ספרים על טיפול נפשי בעברית ובאנגלית. היום הוא מדריך מתמחים בפסיכותרפיה במרפאה לבריאות הנפש בבני ברק.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחבר וההוצאה לאור:
 
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

בתיה שמיבתיה שמי27/10/2014

מדהים. היכן וכיצד ניתן לרכוש את הספר? בתודה