לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

168 שעות של הפרעת קשב / טל קפלינסקי וד"ר ירון וילנסקי

ספרים | 20/6/2014 | 13,293

הפרעת הקשב נוכחת בכל תחומי החיים: בעבודה, בזוגיות, בלימודים, בהתנהלות הכלכלית, בהורות, אפילו בשינה. זהו המדריך המקיף הישראלי הראשון על הפרעת קשב וריכוז אצל מבוגרים. בספר תמצאו כלים, עצות מעשיות, מידע מבוסס ותשובות לשאלות חשובות שנשאלו הכותבים על ידי מאות מטופלים עם הפרעת קשב עימם עבדו.

168 שעות של פרעת קשב / טל קפלינסקי וד
168 שעות של פרעת קשב
ADHD אצל מבוגרים בגישה מעשית ואופטימית
 
הוצאה עצמית
 
 
 
 
168 שעות הן בעצם 24 שעות כפול 7 ימים בשבוע של הפרעת קשב, שהרי הפרעת הקשב נוכחת בכל תחומי החיים: בעבודה, בזוגיות, בלימודים, בהתנהלות הכלכלית, בהורות, אפילו בשינה.

הכותבים - מאמנת בכירה ופסיכיאטר מומחה, חברו יחד כדי לכתוב את הספר שהיו רוצים להעניק למטופליהם. הספר מיועד לאנשים המתמודדים עם הפרעת קשב, בני משפחה ובני זוג וכן אנשי מקצוע שהנושא רלוונטי עבורם ונועד להכרת אבני יסוד הנוגעות להפרעה וקובצו בספר זה.

זהו המדריך המקיף הישראלי הראשון על הפרעת קשב וריכוז אצל מבוגרים. בספר תמצאו כלים, עצות מעשיות, מידע מבוסס ותשובות לשאלות חשובות שנשאלו הכותבים על ידי מאות מטופלים עם הפרעת קשב עימם עבדו.
 
טל קפלינסקי היא מאמנת תפקודית ומטפלת התנהגותית-קוגנטיבית (CBT), מומחית בטיפול במבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז. בעלת קליניקה פרטית בתל אביב ובבית יצחק. יוצרת היומן המצליח עוזר אישי'.

ד"ר ירדן לוינסקי הוא פסיכיאטר מומחה והפסיכיאטר המחוזי של מחוז דן בשירותי בריאות כללית. הוא בעל קליניקה 'רזולוציה' בתל אביב. במהלך השנים האחרונות ייסד ופיתח מספר מיזמי אינטרנט לטובת הציבור.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחברים וההוצאה לאור:
 
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות למאמר זה.