לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
בן מסיקה

בן מסיקה

בן מסיקה

פסיכולוג בהתמחות רפואית

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-174629

פסיכולוג בהתמחות רפואית עוסק בטיפול בשלוש אוכלוסיות מרכזיות: א.נשים שמתמודדים עם מצבים רפואיים וחולי, כמו הפרעות כאב כרוני, סרטן, סכרת ומחלות כרוניות אחרות. התמודדות זו כוללת לעיתים קושי נפשי ומנטלי, שהקלה... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל בן מסיקה

אודות בן מסיקה

פסיכולוג בהתמחות רפואית

עוסק בטיפול בשלוש אוכלוסיות מרכזיות:

א.נשים שמתמודדים עם מצבים רפואיים וחולי, כמו הפרעות כאב כרוני, סרטן, סכרת ומחלות כרוניות אחרות. התמודדות זו כוללת לעיתים קושי נפשי ומנטלי, שהקלה בו משפרת את מצב המחלה ומפחיתה סבל רב.

א.נשים שסובלים מפוסט-טראומה, חרדה, דיכאון, אבל ואובדן, משברי חיים ושינויי חיים בכלל, בהקשר של בריאות גופנית אך לא בהכרח. בתקופה זו מתמקד בפוסט-טראומה וחרדה בהקשר המלחמה.

הגיל השלישי - התמודדות עם סוגיות של פרישה וכינון משמעות מחודשת. אוכלוסיית המיקוד שלי היא א.נשים מבוגרים (18+) והגיל השלישי.

אני מאמין שכפי שלכל אחת ואחת יש את החשיבה, התפיסה והקושי הייחודיים לה, כך דרך הטיפול תהיה גם היא אישית ומותאמת לצרכים אלו. לכן שיטת הטיפול שלי היא אינטגרטיבית בעיקרה, בה אני משלב חשיבה וטכניקות פסיכודינמיות, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) וכן תיאוריה ותרגול מעולם המיינדפולנס הרחב ומהפסיכותרפיה האקזיסטנציאלית, תמיד בהתאם ליכולת ולצורך של מי שיושב מולי.

מטפל במסגרת קופת-חולים מאוחדת ובקליניקה פרטית בחיפה.

השכלה אקדמית
תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה וחינוך, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
תואר שני M.A בפסיכולוגיה רפואית, המכללה האקדמית תל אביב-יפו.

נותן הרצאות על חוסן ומיינדפולנס לארגונים

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של בן מסיקה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי בן מסיקה ובאחריותו/ה.