לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מורן בן חיים

מורן בן חיים

מורן בן חיים

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-149496

אודות מורן בן חיים בקצרה:

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בקליניקה במרכז תל אביב. עובדת כיום במרפאת מבוגרים בנתניה, אשר מסונפת לבית חולים "לב השרון". אני עובדת עם מגוון סוגים של מצוקות נפשיות, כגון קשיים במערכות יחסים, דיכאון, חרדה,...

פניה אל מורן בן חיים

אודות מורן בן חיים

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בקליניקה במרכז תל אביב. עובדת כיום במרפאת מבוגרים בנתניה, אשר מסונפת לבית חולים "לב השרון". אני עובדת עם מגוון סוגים של מצוקות נפשיות, כגון קשיים במערכות יחסים, דיכאון, חרדה, פוסט טראומה ופגיעות מיניות, סוגיות של זהות, התמודדות עם אובדן, ועוד.

אם הגעתם לכאן, כבר עשיתם את הצעד הראשון והמשמעותי. הרצון ללכת לטיפול פסיכולוגי הינו חוזקה, זאת מכיוון שנפש האדם היא מורכבת, וחיי היום יום מלאים בלחצים, קשיים, משברים והתמודדויות ובעיני זה לא פשוט להתמודד עם הדברים הללו לבד.

הגישה בה אני מטפלת הינה גישה פסיכודינמית, ובמידת הצורך אני משלבת כלים קוגנטיבים התנהגותיים (CBT) וכלים של SE.

אני מאמינה כי טיפול פסיכולוגי הינו בגובה העיניים, וכי המטופל והמטפל יחדיו שותפים לתהליך. הטיפול מאפשר הבנה טובה יותר של עצמנו, התבוננות פנימה למי אנחנו, לאילו דפוסים מנהלים אותנו, מה אנחנו רוצים לשמר, ומה מעכב אותנו בחיינו. מטרת הטיפול הינה להתמודד עם המשברים והקשיים בחיינו, ולאפשר העמקה שתוביל להתמודדות מיטיבה ולצמיחה.

אני מזמינה אתכם לעבר מסע, אשר לעיתים עלול להיות לא פשוט, אך בסופו של דבר יוביל אתכם אל עבר שינוי והתקדמות.

מוזמנים ליצור עמי קשר במספר 0508463340

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מורן בן חיים, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מורן בן חיים ובאחריותו/ה.