פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ילנה גלוזמן
ילנה גלוזמן

ילנה גלוזמן

מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 1516

אודות

מחברת הספר "משפחה אוהבת: המדריך ליצירת קרבה רגשית", 2019. מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מומחית בעבודה עם נפגעי טראומה, חרדה וחוויות קשות. בעלת ניסיון של כ-20 שנה בעבודה עם ילדים ומבוגרים, ובנוסף מדריכה מתמחות בטיפול...

פניה אל ילנה גלוזמן

מחברת הספר "משפחה אוהבת: המדריך ליצירת קרבה רגשית", 2019. מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מומחית בעבודה עם נפגעי טראומה, חרדה וחוויות קשות. בעלת ניסיון של כ-20 שנה בעבודה עם ילדים ומבוגרים, ובנוסף מדריכה מתמחות בטיפול משפחתי בתחנה לטיפול משפחתי בבית שמש. אני מאמינה אדוקה בטיפול זוגי ומשפחתי ועם השנים השכלתי שתמיכת המשפחה הינה חיונית בתקופות מורכבות בחיינו. לצערי, רבים לא יודעים לבקש את הסיוע הנדרש וגם לא להעניק את התמיכה המיוחלת לבני משפחותיהם. מתוך אמונה כי צורכו הבסיסי של כל אדם ואדם הינו יצירת קירבה רגשית עם האנשים הקרובים לו, אני מסייעת לבני זוג ולמשפחתם ליצור קרבה רגשית זו. כאשר ישנן נחישות והתמדה לשנות דפוסי תקשורת הרסניים שנרכשו ממשפחת המוצא של בני הזוג, תופתעו להיווכח שתוצאות הטיפול ברוב המקרים הינן מופלאות.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ילנה גלוזמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ילנה גלוזמן ובאחריותו/ה.