פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורן פישביין
אורן פישביין

אורן פישביין

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-5037

אודות

שלום, שמי אורן פישביין ואני מטפלת באמנות מוסמכת. בעלת תואר שני בטיפול באמצעות אמנויות (M.A). כמו כן בוגרת קורס בעבודה טיפולית אינטגרטיבית עם הורים. אני מטפלת בילדים, נוער והורים, בשיטת עבודה פרטנית וקבוצתית,...

פניה אל אורן פישביין

שלום, שמי אורן פישביין ואני מטפלת באמנות מוסמכת. בעלת תואר שני בטיפול באמצעות אמנויות (M.A). כמו כן בוגרת קורס בעבודה טיפולית אינטגרטיבית עם הורים. אני מטפלת בילדים, נוער והורים, בשיטת עבודה פרטנית וקבוצתית, בקליניקה שלי בהרצליה.

מטופלים שמגיעים אלי לקליניקה הם עם מנעד רחב של קשיים: ASD, הפרעות נפשיות ורגשיות, לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז, ויסות חושי\רגשי. חלק נוסף הם מטופלים החווים קשיים חברתיים, קשיים במשפחה, קשיים רגשיים ונפשיים ושאינם מצליחים לממש את יכולותיהם הפוטנציאליות. כמו כן אני מטפלת בהורים כטיפול משלים ותומך בילדים.

באמצעות בניית תוכנית טיפול והגדרת מטרות, כמו גם הקשבה, הכלה ומתן מענה לקשיים שעולים, לצד חיבור המטופל למקורות הכח שלו, בשיתוף פעולה מצדו ומהוריו, יתאפשר שיפור באיכות חייו.

אני מאמינה בשיח מעמיק וכנה, שנעשה ברגישות גבוהה ובנעימות, בד בבד עם יצירת קשר משמעותי וקרוב ויכולת הבחנה במקור הקושי, לצד שימוש בכלים יצירתיים כגון: משחק, ציור, פיסול, כתיבה, דרמה, סיפור ועוד. אלה מאפשרים למטופל ביטוי עצמי והיכרות עם עולמו הפנימי. הכלים היצירתיים מאפשרים לגעת באופן עקיף בתכנים שלא תמיד פשוט לשוחח עליהם באופן ישיר.

אני מזמינה אתכם ההורים לבוא, להכיר ולבדוק ביחד מהם הצרכים שלכם ושל ילדיכם, כדי שנוכל להחליט על המסגרת הטיפולית המתאימה לכם.

מספר הטלפון שלי ליצירת קשר 054-5543432, אפשר גם לשלוח sms ואחזור אליכם בהקדם.

 "זה תמיד נדמה בלתי אפשרי עד שעושים את זה" (נלסון מנדלה)

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורן פישביין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורן פישביין ובאחריותו/ה.