לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
עמרי פישלוב

עמרי פישלוב

עמרי פישלוב

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 35538

אודות עמרי פישלוב בקצרה:

שמי עמרי ואני מטפל ומייעץ ליחידים ולקבוצות. אני מתמחה בליווי תהליכים בעזרת כלים טיפוליים המשלבים עקרונות מעולם הפסיכולוגיה הבודהיסטית והפסיכולוגיה המודרנית. את התואר הראשון שלי למדתי באוניברסיטת נרופה בקולורדו,...

פניה אל עמרי פישלוב

עמרי פישלוב עוסק בקשיבות (Mindfulness).

דובר עברית.

אודות עמרי פישלוב

שמי עמרי ואני מטפל ומייעץ ליחידים ולקבוצות. אני מתמחה בליווי תהליכים בעזרת כלים טיפוליים המשלבים עקרונות מעולם הפסיכולוגיה הבודהיסטית והפסיכולוגיה המודרנית. את התואר הראשון שלי למדתי באוניברסיטת נרופה בקולורדו, ארה"ב בפסיכולוגיה בודהיסטית, פסיכולוגיה מערבית ומסורות המזרח הרחוק. את התואר השני עשיתי בעבודה סוציאלית בהתמקדות קלינית באוניברסיטת בר-אילן. כמו כן, למדתי הנחיית קבוצות וכיום אני משלב את עולמות התוכן השונים הללו בטיפול פרטני עם קהלים שונים ובהעברת סדנאות חווייתיות ותהליכים קבוצתיים.

במפגשים, אני מספק חלל בטוח ולא שיפוטי שמאפשר חשיבה משותפת, מעמיקה ויצירתית לגבי כל תחומי החיים שרלוונטיים עבורכם. ביחד, אנחנו בונים חזון מדויק שעוזר לייצר תנועה ולהשיג מטרות אישיות. בדרך, אנחנו לומדים להבין ולקבל את עצמנו ואת אלו סביבנו וליצר תחושה של ביטחון וסיפוק מהחיים.

התחומים בהם אני מתמחה –

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עמרי פישלוב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עמרי פישלוב ובאחריותו/ה.