פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אביטל לוטן
אביטל לוטן

אביטל לוטן

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-107032

אודות

פסיכולוגית חינוכית מומחית. מתמחה בפסיכולוגיה קלינית והתפתחותית. משנת 2010 עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי. במסגרת עבודתי ריכזתי יחידה לאבחון ולטיפול פסיכולוגי. כמו כן  הייתי חברה בפורומים מחוזיים של פסיכולוגים...

פניה אל אביטל לוטן

פסיכולוגית חינוכית מומחית. מתמחה בפסיכולוגיה קלינית והתפתחותית.

משנת 2010 עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי. במסגרת עבודתי ריכזתי יחידה לאבחון ולטיפול פסיכולוגי. כמו כן  הייתי חברה בפורומים מחוזיים של פסיכולוגים מטעם שפ"י (משרד החינוך) בתחום הפסיכותרפיה ובתחום מיניות, ופגיעות מיניות.

במסגרת ההתמחות הקלינית אני עובדת במרפאה לבריאות הנפש למבוגרים בבי"ח ממשלתי כפסיכולוגית מטפלת ומאבחנת, וכחלק מצוות רב מקצועי. קודם לכן עבדתי באשפוז יום למבוגרים בביה"ח.

במהלך לימודיי הקליניים עברתי הכשרה מעשית במסגרת פרקטיקום קליני, במהלכו טיפלתי במבוגרים במרפאת חוץ של מרכז לבריאות הנפש.

במסגרת התמחותי ההתפתחותית אני עובדת בשירות פסיכולוגי חינוכי-התפתחותי כפסיכולוגית מלווה לגני ילדים (חינוך מיוחד ורגיל). בעבודה זו אני נחשפת לילדים עם מגוון לקויות התפתחותיות, מעניקה יעוץ למסגרות ולהורים וכן מאבחנת, ומטפלת, בילדים. כמו כן, נציגת השירות במרכז לגיל הרך העירוני, בו מטפלת ומאבחנת פעוטות וילדים, מגיל שנתיים עד 6 שנים.

בעבר טיפלתי בילדים המאובחנים על הרצף האוטיסטי במסגרת העמותה לילדים בסיכון. הטיפולים לוו בהדרכות הורים ובייעוץ לצוותים החינוכיים.

*        *        *        *        *

 

תחומי עיסוק:

טיפול פסיכולוגי בילדים, במתבגרים ובמבוגרים

* הדרכה ויעוץ להורים, ולמסגרות חינוכיות

* אבחונים פסיכולוגיים, פסיכודידקטיים ופסיכודיאגנוסטיים

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אביטל לוטן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אביטל לוטן ובאחריותו/ה.