לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ד"ר ארז עיבל נווה

ד"ר ארז עיבל נווה

ד"ר ארז עיבל נווה

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-149794

אודות ד"ר ארז עיבל נווה בקצרה:

אני מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (מס' רישיון פסיכולוג 27-149794), ומטפל במבוגרים, מתבגרים וילדים בקליניקה פרטית בכרכור. מטפל בגישה פסיכודינאמית, המאפשרת תהליך טיפולי מעמיק. לצד גישה זו אני משלב גישות טיפוליות ממוקדות...

פניה אל ד"ר ארז עיבל נווה

אודות ד"ר ארז עיבל נווה

אני מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (מס' רישיון פסיכולוג 27-149794), ומטפל במבוגרים, מתבגרים וילדים בקליניקה פרטית בכרכור.

מטפל בגישה פסיכודינאמית, המאפשרת תהליך טיפולי מעמיק. לצד גישה זו אני משלב גישות טיפוליות ממוקדות וקצרות מועד כמו CBT ו-EMDR, תוך התאמה לצרכים איתם מגיעים לטיפול.
בעבודה עם ילדים אני מטפל מתוך דגש התפתחותי, עם התאמה למאפיינים הרגשיים היחודיים לגיל, ומקיים הדרכות הורים במקביל לטיפול. בנוסף מקיים טיפולים דיאדיים (טיפול משותף הורה-ילד).

מאמין שהבסיס לכל תהליך משמעותי של טיפול טמון ביצירת קשר של אמון וביטחון, המאפשר ביטוי חופשי, ותחושה של הקשבה ושל הבנה. בנוסף, אני מאמין שהשתתפות פעילה מצידי כמטפל מקדמת את התהליך הטיפולי.

את הניסיון הקליני שלי קיבלתי בעבודה טיפולית עם טווח גילאים רחב, ובמיוחד עם מתבגרים ומבוגרים צעירים. במקביל לקליניקה הפרטית אני עובד בשירות הפסיכולוגי תחנת העמקים, ובעבר ביחידה לבריאות הנפש בבית החולים רמב"ם, בשירות הפסיכולוגי חינוכי פרדס חנה כרכור, ובמחלקה לילד ולמתבגר בבית החולים הדסה עין כרם.

אני בעל תואר שני ושלישי (PhD) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית. חבר בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל (הפ"י) ובחברה לטיפול ומחקר בטראומה ודיסוציאציה (ISSTD).

מציע טיפול בתעריף מוזל לסטודנטים וחיילים/שנת שירות.

אפשר ליצור איתי קשר בטלפון 052-6239805, או במייל ereza23@gmail.com.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר ארז עיבל נווה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר ארז עיבל נווה ובאחריותו/ה.