לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ליאורה בירנבאום

ליאורה בירנבאום

ליאורה בירנבאום

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 12313

אודות ליאורה בירנבאום בקצרה:

דר' ליאורה בירנבאום: עו"ס קלינית, מטפלת משפחתית מוסמכת, דר' לפסיכולוגיה. עוסקת בפסיכותרפיה טראנספרסונאלית ומתקשרת. עשרים וחמש שנה בתחום הטיפול, הכתיבה והמחקר, עם שנות שרות רבות באקדמיה ובניהול אקדמי....

פניה אל ליאורה בירנבאום

אודות ליאורה בירנבאום

דר' ליאורה בירנבאום:

עו"ס קלינית, מטפלת משפחתית מוסמכת, דר' לפסיכולוגיה.

עוסקת בפסיכותרפיה טראנספרסונאלית ומתקשרת. עשרים וחמש שנה בתחום הטיפול, הכתיבה והמחקר, עם שנות שרות רבות באקדמיה ובניהול אקדמי. הכשרות קודמות בע"ס קלינית, טיפול משפחתי, פסיכולוגיה. חוקרת בשנים האחרונות את האופן בו הרוח עוברת דרך האנושי וקושרת אותו לעולם הפסיכולוגיה באמצעות שיטת עבודה ייחודית המשלבת תקשור. טוענת שיש דבר כזה פסיכולוגיה נשמתית ומפתחת סדנאות שמציגות את שיטתה.

בעלת קליניקה המשמשת לטיפול ולמידה. עוסקת בטיפול פרטני וזוגי ומלמדת מגוון קורסים וסדנאות, פרי פיתוח עצמי, שעוסקות בהכרת ה"עצמי" כמבנה בעל מרכיב טרנסאדנטאלי (נשמתי) וארצי- אישיותי. משתפת פעולה כמתקשרת עם חוקרים וסופרים הכותבים בתחומים שונים.

סבורה שהגיע הזמן להפריד בין תפישות סטריאוטיפיות, שנקשרות למוניטין הירוד של עולם הרוח בכלל והתקשור בפרט, לבין השימוש בו ככלי לחקירה מדעי ומקצועי שמוכיח את עצמו. מזמינה את הסקרנים והפתוחים בתודעתם לשוטט באתר שלי ולהתרשם!   www.yehova1.co.il או ליצור קשר 052-4495666 ליאורה

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליאורה בירנבאום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליאורה בירנבאום ובאחריותו/ה.